4 Adet TX fan vs 2 adet Be Quiet BL083-BL040

Sepete eklediğiniz 4 fan için 4 ayrı kargo fiyatı çıkması çok saçma bence. Satıcıya veya N11 canlı desteğe sorun isterseniz.

N11'de 40 liraya satıyor satıcı. Kendi sitesinden aldım. 27 TL'den. 5 adet vardı, artık orada da 1 adet kaldı. Kargo olayını mağaza teslim seçeneği ile hallettim. Baya sevindirdi açıkçası. Şirket İstanbul'daymış. Ataşehir'e gidip alacağım. 30 liram cebimde kaldı. 4 TX 111 liraya gelmiş oldu.

Edit: Stok kontrolü yaptım, 3'e düşmüş. Dilerseniz alabilirsiniz. 5'ten 3'e düşmesi de garip.

Son düzenleme:
N11'de 40 liraya satıyor satıcı. Kendi sitesinden aldım. 27 TL'den. 5 adet vardı, artık orada da 1 adet kaldı. Kargo olayını mağaza teslim seçeneği ile hallettim. Baya sevindirdi açıkçası. Şirket İstanbul'daymış. Ataşehir'e gidip alacağım. 30 liram cebimde kaldı. 4 TX 111 liraya gelmiş oldu.

Edit: Stok kontrolü yaptım, 3'e düşmüş. Dilerseniz alabilirsiniz. 5'ten 3'e düşmesi de garip.

Çok iyi fiyat umarım performansı iyidir. Linkini gönderebilir misiniz ben almasam bile arkadaşım alabilir o da uygun fiyatlı fan arıyordu.

Çok iyi fiyat umarım performansı iyidir. Linkini gönderebilir misiniz ben almasam bile arkadaşım alabilir o da uygun fiyatlı fan arıyordu.

Link İnşallah patlamayız stok olayından. Patlayan 1-2 kişi okudum 😀 .

Edit: Stoğu 1'e indirmişler.

Evet 1'e inmiş stok sayısı. :) Hayırlı olsun, unutmazsanız fanlar elinize geçtikten sonra ses konusunda performasının nasıl olduğunu yazarsanız iyi olur, merak ettim. :D Eğer sessiz ise ben de alabilirim kasa üstüne 1 adet.

Çarşamba günü almayı düşünüyorum mağazadan. Hortlatıp etiketlerim. 800 RPM'den fazla ses çıkacağını sanmıyorum. Ben molexe bağlayacağım. Mümkün olan en fazla sesi öğrenmiş oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı