Çözüldü 4 antivirüsten kaçabilecek virüs var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yani benimle ilgili bir sorun olmaz değil mi?
Olmaz.
biraz sinirleniyor olabilirsiniz kusura bakmayın
Hayır sinirlenmiyorum yalnızca çok endişe ediyorsunuz.
bunlar için kesinlikle güvenli modda tarama mi yapmamız lazım yoksa Kaspersky gelişmiş tehdit koruması falan tespit edebilir mi?
Edebilir, edemediği taktirde sistemdeki anormal davranışları farkedersiniz, alternatif çözüm kurup temizlersiniz.
Bir de hani siz bile bile virüslü bir dosya açarsanız tespit edilmez dediniz ya o bıktık kafama takmama sebep oldu.
Bile bile tüm korumaları kapatıp açarsanız dedim. Yani sistem izleyicisi dahi kapalı bir Kaspersky ile açtığınızda artık o korumanın yapacağı hiçbir şey kalmamış oluyor.
Hocam ancak virüs geçmiş olamaz mı?

@Fıratt_To

Hocam? @Fıratt_To
Ekran görüntüsü 2022-08-18 152210.png

Uzmanım'a göre ISO dosyalarından virüsler bulaşamaz.

@Dutchman siz ne diyorsunuz?

"Uzmanım" yasaklı siteler arasındaydı şimdi hatırladım. Dikkate almayın bu mesajımı.

Hocam bu konuyla ilgili değil farklı bir soru sordum farkındaysanız.

Biz de size sisteminizin temiz olduğunu defalarca söyledik. Farklı olduğunu düşündüğünüz soru, önceki sorular ile bağlantılı olduğu için cevap verilmemesi daha uygun olacaktır.

Biz de size sisteminizin temiz olduğunu defalarca söyledik. Farklı olduğunu düşündüğünüz soru, önceki sorular ile bağlantılı olduğu için cevap verilmemesi daha uygun olacaktır.

Tamam teşekkür ederim yine de. Anlattığım olayda virüs bulaşıp taramalarda çıkmasa bile gelişmiş tehdit korumasının bulacağını tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı