4 ayda YKS'de başarılı olunabilir mi?

UnitQuuin

Hectopat
Selam arkadaşlar, sınava 5 aydan az kaldı heyecanlıyım korkuyorum da 3 yıl yattım yazın TYT 30 AYT 2-3 netlerdeydim çalıştım okuldan sonra tempom düşsede TYT 70 bandına AYT 30-40 bandına çektim. Sizce TYT 90-95 AYT 60 bandına yapabilir miyim? Yapabilirsem tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, sınava 5 aydan az kaldı heyecanlıyım korkuyorum da 3 yıl yattım yazın TYT 30 AYT 2-3 netlerdeydim çalıştım okuldan sonra tempom düşse de TYT 70 bandına AYT 30-40 bandına çektim. Sizce TYT 90-95 AYT 60 bandına yapabilir miyim? Yapabilirsem tavsiyeleriniz var mı?

Yapılır hocam. Günde kaç saat çalışıyorsunuz? Ben de 12. sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, sınava 5 aydan az kaldı heyecanlıyım korkuyorum da 3 yıl yattım yazın TYT 30 AYT 2-3 netlerdeydim çalıştım okuldan sonra tempom düşsede TYT 70 bandına AYT 30-40 bandına çektim. Sizce TYT 90-95 AYT 60 bandına yapabilir miyim? Yapabilirsem tavsiyeleriniz var mı?
Hedefinize yaklaşmışsınız. Büyük ihtimal başarırsınız.

Çalışmanız lazım telefon gibi şeylerden uzak durun. Yapılabilir yapılamaz kalıbına girmeyin işiniz çalışmak kalan sürede çalışmaya devam edin.

Yapılır hocam. Günde kaç saat çalışıyorsunuz? Ben de 12. sınıfım.

Hocam kronometreyi eskisi gibi tutamıyorum bir molaya çıkarken açık unutuyorum sonra akşam arasında falan açık kalıyor bende sıfırlıyorum ama okul zamanı 4-5'ti

Çalışmanız lazım telefon gibi şeylerden uzak durun. Yapılabilir yapılamaz kalıbına girmeyin işiniz çalışmak kalan sürede çalışmaya devam edin.
Telefon kullanmıyorum hocam ztn ayda 1-2 saat

Yeni konular

Geri
Yukarı