4 bin TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe
4000
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_logıtech-g-g513-lıghtsync-rgb-mekanik-türkçe-q-oyun-klavyesi-siyah-1191093.html?gclid=CjwKCAjwmbqoBhAgEiwACIjzEONwiEG1eWKr0ljwU_UQiUBoYcm8MLnIp02j__YIsZ2ZnA8K_eSUaRoCDmEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
logitech düşümüyorum ben klavyede bu kadar parayı hakettğini düşübmüyorum

Peki bunların hepsi Custom klavyeler;

Bilindik markaların klavylerini neden tercih etmiyorsunuz?
Fazla pahalılar aynı kalite ürünleri daha ucuza custom olarak toplayabiliyorsun. Ayrıca çoğu yüksek paralı ürün dahi hotswap özelliğine sahip değil. Hypex Alloy Elite 2 sahibiyim klavye 5000Tl tamiri için en az 2 hafta servise göndericem sadece ç tuşu tutukluk yapıyor diye.

Peki bunların hepsi Custom klavyeler;

Bilindik markaların klavylerini neden tercih etmiyorsunuz?
Hocam illa "Rapid Trigger" özellikli bir klavye istemiyorsanız gidip de Ss, Logitech, Razer gibi seri üretim markaların klavyelerine o kadar para vermeniz saçma olur. (BW V4 harici konuşuyorum. Güzel klavyedir.)

Bu linkini attığım markalar bilindir markalar. Sadece Türkiye'de custom klavye çok yaygın olmadığı için bilinmiyor pek. Yurtdışında sevilen ve tutulan ürünler bunlar.

SteelSeries Apex 9 TKL RGB​

Bu klavyeyi kullanan var mı aramızda?

Fiyatını hak etmeyen bir SS klavyesi hocam. 3000TL'yi asla ve asla hak etmiyor. Ki Apex 9 Rapid trigger güncellemesi de almadı çünkü optipoint switchleri var. Zaten Rapid trigger olmayıp da güncelleme ile Rapid trigger olan SteelSeries klavyeler Wooting, Razer gibi markaların Rapid triggerı ile karşılaştırılamaz.

Fiyatını hak etmeyen bir SS klavyesi hocam. 3000TL'yi asla ve asla hak etmiyor. Ki Apex 9 Rapid trigger güncellemesi de almadı çünkü optipoint Switch'leri var. Zaten Rapid trigger olmayıp da güncelleme ile Rapid trigger olan SteelSeries klavyeler wooting, Razer gibi markaların Rapid triggerı ile karşılaştırılamaz.

Teşekkür ederim ben açıkçası Custom değil de bilindik markaları tercih etmek istiyorum,
Sizin önerecileceğiniz bir marka model var mı?

Mesela ASUS ROG serisi klavyeler şu an çok konuşuluyor ya da SteelSeries'den başka model olarak?

Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim ben açıkçası Custom değil de bilindik markaları tercih etmek istiyorum,
Sizin önerecileceğiniz bir marka model var mı?

Mesela ASUS ROG serisi klavyeler şu an çok konuşuluyor ya da SteelSeries'den başka model olarak?

Yardımcı olabilir misiniz?

Ben SteelSeries klavye kalitesini seviyorum. Apex 150 kullandım 5 yıl, sadece wasd tuşlarında silinme oldu hala sağlam duruyor yedekte. Şu an da da Apex 3 kullanıyorum onu da çok beğeniyorum. Tabii ikisi de membran klavye, mekanikleride iyidir diye düşünüyorum. Fiyat olarak biraz Apple gibi.

Ben SteelSeries klavye kalitesini seviyorum. Apex 150 kullandım 5 yıl, sadece wasd tuşlarında silinme oldu hala sağlam duruyor yedekte. Şu an da da Apex 3 kullanıyorum onu da çok beğeniyorum. Tabii ikisi de membran klavye, mekanikleride iyidir diye düşünüyorum. Fiyat olarak biraz Apple gibi.

Yani biraz öyle açıkçası mekanikleri astronomik fiyata satılıyor,
Galiba SteelSeries alacağım :)

SteelSeries Apex 5 fiyat olarak bütçeme uygun onu düşünüyorum.

Yani biraz öyle açıkçası mekanikleri astronomik fiyata satılıyor,
Galiba SteelSeries alacağım :)

SteelSeries Apex 5 fiyat olarak bütçeme uygun onu düşünüyorum.
Siz bilirsiniz hocam. Ben bir kaç seçenek sundum size. Hala Apex 5 alacağım diyorsanız şimdiden hayırlı, olsun güle güle kullanın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı