4 bin TL'ye kadar oyuncu bilgisayarı tavsiyesi

EmirAkkaya

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım çok kötü neredeyse tüm hiçbir oyunu açmıyor Windows 10 bile kaldırmıyor 4K bütçem var. Sadece kasa olarak internetten oyuncu bilgisayarı arıyorum, yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el 1050'li veya 470'li sistem toplanabilir.

Sıfır arıyorum. Bana yetsin yeter. Oynadığım oyunlar: Minecraft, Euro Truck Simulator 2, CS:GO, Valorant.

Hocam o bütçeye sıfır çok zor alırsınız. Minimum bu sistemi öneririm.

Fiyatı o kadar yükseltemem, pahalı gelir. Eğer güzel bir bilgisayar bulamazsam tanıdık bilgisayarcı var bana ucuza veriyor ondan alırım.

Sıfır arıyorum. Bana yetsin yeter. Oynadığım oyunlar: Minecraft, Euro Truck Simulator 2, CS:GO, Valorant.

Fiyatı o kadar yükseltemem, pahalı gelir. Eğer güzel bir bilgisayar bulamazsam tanıdık bilgisayarcı var bana ucuza veriyor ondan alırım.
Sıfır ve oyuncu bilgisayarı kelimeleri o fiyatta bir araya gelmez.

Trendyol gibi sitelerde genellikle "Zeiron" gibi markalar görüyorum. Onlar oynadığım oyunlara göre nasıl?

Trendyol'dan asla alma.

Ve tanıdık hiçbir bilgisayarcı ucuza bilgisayar vermez. Onlardan da alma.
4000 TL'ye G100 satın alınca gelen pişmanlık hissi

Yeni konular

Geri
Yukarı