4-Bit işlemci tasarlamak

Kendime pek inancım yok yaparsam belki paylaşmam bile bu konu sadece bir fikrim olduğunu belirtmek için açtım.
Hocam bende Uzay şirketi açmak istiyorum inançım tam. Sizin de inançınız tam olsun insan aklına koyduğunu yapar. Asla pes etmeyin sadece ben inanıyorum size. Tekrardan başarılar dilerim.

Hocam bende Uzay şirketi açmak istiyorum inançım tam. Sizin de inançınız tam olsun insan aklına koyduğunu yapar. Asla pes etmeyin sadece ben inanıyorum size. Tekrardan başarılar dilerim.

Hocam sandığınız kadar kolay olsa işlemci tasarlamak neyse :D.
Yüzlerce bilmeniz gereken algoritma terim vs... var.

Kaç bit olur bilmem ama, Intel'in üretmiş olduğu 80486 model işlemci'nin çıkış tarihi 20 yılı geçmiş olduğundan içindeki komut setlerini kullanarak yeni bir işlemciyi lisanssız üretebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaç bit olur bilmem ama, Intel'in üretmiş olduğu 80486 model işlemci'nin çıkış tarihi 20 yılı geçmiş olduğundan içindeki komut setlerini kullanarak yeni bir işlemciyi lisanssız üretebilirsin.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakarız, tasarlayıp yayınlacağım demiyorum sadece kafamda böyle bir fikir var dedim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı