4 dersten kalınırsa ne olur?

Jorge_Jesus

Centipat
Arkadaşlar ilk dönem Coğrafya Fizik Kimya ve Biyolojiden kaldım. Ki büyük ihtimal Coğrafya hariç diğerlerinden ikinci dönemde %90 kalacağım. Size sorum şu eğer ki ben Yabancı Dil seçersem bunlardan sorumluluğa girmem gerekecek mi ? Ve eğer sorumluluğa girdim ve geçemedim geçemezsem ne olucak ?

Arkadaşlar ilk dönem coğrafya fizik kimya ve biyolojiden kaldım. Ki büyük ihtimal coğrafya hariç diğerlerinden ikinci dönemde %90 kalacağım. Size sorum şu eğer ki ben yabancı dil seçersem bunlardan sorumluluğa girmem gerekecek mi? Ve eğer sorumluluğa girdim ve geçemedim geçemezsem ne olacak?

Hocam ben dil bölümüne gittim böyle saçma bölüm görmedim hep grammer görüyoruz kelime falan hikaye hocam ayrı çalışmanız gerek ama yine de size kalmış başka çare olmadığından ben dil seçtim yine başka seçilecek iyi bir şey yok.

Arkadaşlar ilk dönem Coğrafya Fizik Kimya ve Biyolojiden kaldım. Ki büyük ihtimal Coğrafya hariç diğerlerinden ikinci dönemde %90 kalacağım. Size sorum şu eğer ki ben Yabancı Dil seçersem bunlardan sorumluluğa girmem gerekecek mi? Ve eğer sorumluluğa girdim ve geçemedim geçemezsem ne olacak?

9. Sınıfsan 4 dersten kalırsan sınıfta kalırsın 2-3 dersten kalma durumunda o derslerin sorumluluk sınavını vermen gerekir. 10. Sınıfta isen ortalaman 50 ise doğrudan sınıfı geçersin baraj dersinden kalırsan sadece onun sorumluluğuna girersin. Sorumluluk sınavına mezun olana kadar girmen gerekir ama 10. Sınıfsan sorumluluğa kalma sıkıntın yok

Arkadaşlar ilk dönem coğrafya fizik kimya ve biyolojiden kaldım. Ki büyük ihtimal coğrafya hariç diğerlerinden ikinci dönemde %90 kalacağım. Size sorum şu eğer ki ben yabancı dil seçersem bunlardan sorumluluğa girmem gerekecek mi? Ve eğer sorumluluğa girdim ve geçemedim geçemezsem ne olacak?

9.sinifta isen 4dersten kalırsan sınıfta kalırsın.

Hocam ben dil bölümüne gittim böyle saçma bölüm görmedim hep grammer görüyoruz kelime falan hikaye hocam ayrı çalışmanız gerek ama yine de size kalmış başka çare olmadığından ben dil seçtim yine başka seçilecek iyi bir şey yok.
Hocam maalesef benimde başka çarem olmadığı için dil seçiyorum.

Geri
Yukarı