4 GB, 6 GB RAM Fark Olur mu ?

Furkan000

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şuanda RAM 2 GB. Yakın zamanda RAM alıcam. Şu anda takılı RAM 1333 MHz DDR3 2GB, yeni RAM 4 GB alıp 6 yapmayı planlıyordum. Ekran kartı ile biraz fazla geldi, 2 GB alıp toplam 4 GB RAM yapsam ekran kartımda HD 7790 olucak oyun için toplam 4 GB RAM yeter mi? FPS sorun olur mu? Kasar mı ? Hangi yolu izliyeyim? Neyi tehcih edeyim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB yeterli ama Kita almazsan uyum sorunu çıkabilir. Ayrıca takmadan önce BIOS güncellemende fayda var, hele ki anakartın Foxconn ise.
Pek anlamıyorum Kitaya bi anlam veremedim ben bendede aynı şey var şuan sistemde a data markalı 2 gb 1666 mhz ram takılı kingtn marka aynı ddr aynı mhz ram alacağım. Ana kartım foxtonn bu arada nasıl Bıos güncellenir bilmiyorum ama bu linkteki uygun mudur ? : Foxconn Anakart Bios Güncelleme Resimli Anlatım | Ozengen

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı