Çözüldü 4 GB DDR2 RAM destekli Anakart'a 8 GB RAM takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BadPikachu

Femtopat
Anakart'ım ASUS P5KPL-AM SE ve sanırım Max 4 GB DDR2 RAM desteği var ama internette 3-4 Video'da adamlar 8 GB (2x4) RAM takıyorlar sanırım 1066MHz RAM'i de destekliyor ama adamlar 2x4 GB 800 MHz RAM takmışlar ben 1066 MHz 2x4 alıp taksam olur mu?
İzlediğim video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, normal olarak olmaz. Belki modlu bir BIOS ile yapmış olabilirler. Zaten işlemci Xeon.
Hocam, normal olarak olmaz. Belki modlu bir BIOS ile yapmış olabilirler. Zaten işlemci Xeon.

Çözüm

RAM'leri almadan önce sisteme upgrade yapmayı planlıyorum önce Q9500 işlemci alıp sonra param eğer yeterse AREZ PH RX550 2 GB ekran kartı almayı düşünüyorum.
Eğer ihtiyaç duymazsam almayı planlamıyorum RAM'leri.
RAM'leri almadan önce sisteme upgrade yapmayı planlıyorum önce Q9500 işlemci alıp sonra param eğer yeterse AREZ PH RX550 2 GB ekran kartı almayı düşünüyorum.
Eğer ihtiyaç duymazsam almayı planlamıyorum RAM'leri.
Küçük Bi araştırma yaptım Ramler amd uyumluymuş ve yardımcı programlar ile yapılmış :/

Hocam, zaten normal olarak yapılmadığı belli. Çin'den işlemci konusunda bir şey diyemem.

Gittigidiyor'dan alsam? 259TL'ye buldum.

Sen bilirsin aliexxpreste 60 TL hadi vergilerle 100 TL olsun seçim senin. 100 TL'den 1 kuruş fazla etmez. 200 TL daha koy i5 3470 al daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı