4 GB DDR3 1600MHz RAM önerisi

Bütçe
300

Tahsins

Centipat
Daha fazla  
Elimde Casper C300 laptopum var içinde mevcut 4 GB RAM var ve ekstra 4 GB almak istiyorum. RAMExpert'te boş yuva gözüküyor ama markası Crucial diye başka marka RAM taksam sorun olur mu yoksa illa o markanın RAM'inden mi takmam gerek? Bir de 2x4GB mi yoksa 1x8GB RAM mi daha mantıklı (laptop maksimum 8 GB destekliyor) ve laptopun ekran kartı yok Intel HD grapics var anakarta ekstra ekran kartı yuvası takabilir miyim ya da nereden öğrenebilirim? Şimdiden sağ olun.

Elimde Casper C300 laptopum var içinde mevcut 4 GB RAM var ve ekstra 4 GB almak istiyorum. RAMExpert'te boş yuva gözüküyor ama markası Crucial diye başka marka RAM taksam sorun olur mu yoksa illa o markanın RAM'inden mi takmam gerek? Bir de 2x4GB mi yoksa 1x8GB RAM mi daha mantıklı (laptop maksimum 8 GB destekliyor) ve laptopun ekran kartı yok Intel HD grapics var anakarta ekstra ekran kartı yuvası takabilir miyim ya da nereden öğrenebilirim? Şimdiden sağ olun.
2x4 GB daha iyi olur. Ayrıca frekans değerleri aynı olmak şartıyla istediğiniz marka tercih edebilirsiniz.

ekstra 4 GB almak istiyorum. RAMExpert'te boş yuva gözüküyor ama markası Crucial diye başka marka RAM taksam sorun olur mu yoksa illa o markanın RAM'inden mi takmam gerek?
Ekstra RAM'i aldınız mı, aldıysanız hangi marka ve sonucundan memnun kaldınız mı? Herhangi bir sorun çıktı mı?

markası Crucial diye başka marka RAM taksam sorun olur mu yoksa illa o markanın RAM'inden mi takmam gerek?
Edit* illa o markanın RAM'inden almanız şart değil. Ben de Casper C300 kullanıyorum, Crucial'ın yanına Samsung marka RAM aldım geçen, uyumlu çalıştı.

Samsung M471B5173CB0-YK0 PC3L 12800 4 GB DDR3 1600 Mhz CL11 Notebook Ram Fiyatları ve Özellikleri Aldığım ürün ise şu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı