4 GB DDR3 RAM Windows 10 için yeterli mi?

DDR4 4 GB RAM kullanıyoruz dükkanda Windows 10 ile beraber.
Gayet yetiyor.

Oyunlar için büyük ihtimalle yetmeyebilir.

Günlük kullanım ve 3-5 program için gayet yeterli.

Harddiskin durumu önemli.

8 GB DDR3 RAM+ HDD ile sorun yaşayan bir tek ben miyim? Defalarca kez format atmama rağmen çözülmemişti.

8.1 kurun.
Profesyonel birisinin incelemesi lazım. Sorunun yetersiz RAM olmadığı %100.
@Mavi Lotus herhalde bu arkadaşta Windows 8.1 düşmanlığı var.

Bunlar çalışırken görev yöneticisini atsana.

Bunun neresi yanlış bilgi? 8 GB RAM bile Windows 10'a zor yetiyor.

Görev yöneticisini ve performans sekmesindeki RAM kullanımını atar mısın?

@ReznooW @YFK @kaanguler

4 GB RAM, Core 2 Duo işlemci, 1 GB ekran kartı GT 220 ile Windows 10 Pro.
Videodaki hafif kasılma tamamen video kaydı ile alakalı. Videoyu çekerken en küçük bir kasılma, yavaşlama bulunmuyor sistemde.

Burada konuşan arkadaşlarımızın cahil cesaretinin kötü bir alışkanlık olduğunu anlamalarını temenni ediyorum. Az bilmek, hiç bilmemekten daha iyidir.

Windows 10 ile sisteminiz kasıyorsa, sisteminizde bir arıza vardır. 2 GB RAM ile dahi Windows 10 internet ve Office kullanımları için yeterlidir.
Açık uygulamalara ek olarak ekran kaydı için Bandicam programınıda ekleyin.

Profesyonel birisinin incelemesi lazım. Sorunun yetersiz RAM olmadığı %100.

@ReznooW @YFK @kaanguler

4 GB RAM, Core 2 Duo işlemci, 1 GB ekran kartı GT 220 ile Windows 10 Pro.
Videodaki hafif kasılma tamamen video kaydı ile alakalı. Videoyu çekerken en küçük bir kasılma, yavaşlama bulunmuyor sistemde.

Burada konuşan arkadaşlarımızın cahil cesaretinin kötü bir alışkanlık olduğunu anlamalarını temenni ediyorum. Az bilmek, hiç bilmemekten daha iyidir.

Windows 10 ile sisteminiz kasıyorsa, sisteminizde bir arıza vardır. 2 GB RAM ile dahi Windows 10 internet ve Office kullanımları için yeterlidir.
Açık uygulamalara ek olarak ekran kaydı için Bandicam programınıda ekleyin.

Video açıklayıcı olmuş eline sağlık🤣🤣👌

Video açıklayıcı olmuş eline sağlık🤣🤣👌
Video da görünenden 10 kat daha hızlı çalıştığına emin olabilirsin. Video kayıt kalitesi kötü olduğu için ağır çekim gibi görünüyor.

Nedense boş konuşan, kaldırmaz diyen, kahkaha atanlardan tık yok ses yok. Maalesef bizim millette en çok bilgisi olmayanlar konuşur. Bilmedikleri halde ısrarla iddia ediyorlar ama şimdi herkes sustu :)

Bu çalışan programlar üzerine Adobe Acrobat açıp makale okuyorum. Üstelik sistemim oldukça eski, MSI p35 Platinum anakart, gt220 ekran kartı, core 2 duo işlemci 4 gb ram ile sorunsuz çalışıyor Windows 10. Elimde 2 GB ram bir laptop var onda da windows 10 pro kurulu kullanıyorum.

Windows 7 ile çalışabilen her bilgisayar, windows 10 ile çok daha sağlıklı çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı