4 GB RAM 64MB VRAM Ekran Kartı Valorant Kaldırır mı?

Groah

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4GB RAM
128MB VRAM
AMD A4-9120e İşlemci
AMD Raedon R3 E.K
Dostlar cihaz laptop ben bir şekilde 30 FPS de olsa oynamak istiyorum zevki çıksın çıkmasın önemli değil. Agalarla 1 2 el girer çıkarım bir şekilde oynayabilir miyim?

Hocam yüklenmesi zaten ayrı bir dert. Bir de 64MB ekran kartında açmak imkansız. Ben 128 MB'da açmaya çalışmıştım 2 sene önce, eğitimde ara sıra 30 FPS veriyordu ama eninde sonunda donup kalıyordu öylece. Kapatıp açmam gerekiyordu PC'yi.

Hocam cihaz laptop 4 GB RAM kaç MHz bilmiyorum, 128 GB SSD Kingston, AMD A4 9120e işlemci, AMD Radeon R3 128MB VRAM ekran kartı.

Dahili grafik birimi bu büyük ihtimalle.
DX11 desteğine sahip ve oyunu açar. Performans bekletiniz yüksek olmasın.

Hocam cihaz laptop 4 GB RAM kaç MHz bilmiyorum, 128 GB SSD Kingston, AMD A4 9120e işlemci, AMD Radeon R3 128MB VRAM ekran kartı.

Config dosyaları ıle ayarlarsanız 30 kare alma şansınız var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İşlemci darboğazı var maalesef, yoksa GPU yeterli biraz da olsa. FPS düşüşlerinin sebebi bu, yoksa GPU 30-40 FPS verebiliyor o ayarlarda.

İşlemci darboğazı var maalesef, yoksa GPU yeterli biraz da olsa. FPS düşüşlerinin sebebi bu, yoksa GPU 30-40 FPS verebiliyor o ayarlarda.

Sağ olun hocam bir de ben laptopun klavyesini garantiye vermeden değiştirim garanti bitmiş midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı