4 GB RAM 64MB VRAM Ekran Kartı Valorant Kaldırır mı?

Groah

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4GB RAM
128MB VRAM
AMD A4-9120e İşlemci
AMD Raedon R3 E.K
Dostlar cihaz laptop ben bir şekilde 30 FPS de olsa oynamak istiyorum zevki çıksın çıkmasın önemli değil. Agalarla 1 2 el girer çıkarım bir şekilde oynayabilir miyim?

Bir ara yüklemiştim o zaman açtı 5-10 FPS arası açmıştım hocam optimizasyon falan düzeldiyse diye sordum yine de sağ olun.
aga ben şu an 4gb ram 64 mb vram (intel hd graphics) oynuyom 30-40 arası gidip geliyo fps
onlara bakma ytden fps arttırma yaz dediklerini yap 20 30 arası alırsın

480p falandamı kurtarmaz hocam dediğim gibi Max 1 2 el atar çıkarım
kanka bende aynı özelliklerle oynuyom valonun local dosyalarından ayar yaptım şu an 30-40 fps arası alıyom şu linke tıklayıp izle dediklerini yap alırsın 30 fps felan
link=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
diğerlerine bakma banada çok dediler indirme diye ama oynanıyo

Aga ben şu an 4 GB RAM 64 MB VRAM (Intel HD Graphics) oynuyorum 30-40 arası gidip geliyor FPS.
Onlara bakma YT'den FPS arttırma yaz dediklerini yap 20 30 arası alırsın.

Kanka bende aynı özelliklerle oynuyorum Valorant'nun local dosyalarından ayar yaptım şu an 30-40 FPS arası alıyorum şu linke tıklayıp izle dediklerini yap alırsın 30 FPS falan.
Link=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Diğerlerine bakma bana da çok dediler indirme diye ama oynanıyor.

Kanka laptopmu yoksa masaüstümü.

Geri
Yukarı