4 GB RAM için işletim sistemi önerisi

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 4 GB RAM var. 2.80 GHz işlemci ve GeForce 210 ekran kartı var, yani çok kötü bir PC. Şu an Windows 7 kullanıyorum ama güncel olsun istiyorum. Sizce ne kullanmalıyım? Aklımda Windows 11, Windows 10 Lite, Windows 10 Pro, Windows 8.1 ve Windows 8.1 Performance Edition var. Bunlardan hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 4 GB RAM var. 2.80 GHz işlemci ve GeForce 210 ekran kartı var, yani çok kötü bir PC. Şu an Windows 7 kullanıyorum ama güncel olsun istiyorum. Sizce ne kullanmalıyım? Aklımda Windows 11, Windows 10 Lite, Windows 10 Pro, Windows 8.1 ve Windows 8.1 performance Edition var. Bunlardan hangisini önerirsiniz?

8.1 veya 7

Merhaba. 4 GB RAM var. 2.80 GHz işlemci ve GeForce 210 ekran kartı var, yani çok kötü bir PC. Şu an Windows 7 kullanıyorum ama güncel olsun istiyorum. Sizce ne kullanmalıyım? Aklımda Windows 11, Windows 10 Lite, Windows 10 Pro, Windows 8.1 ve Windows 8.1 Performance Edition var. Bunlardan hangisini önerirsiniz?
windows 8.1 pro sorunusuz kullanırsın kasmadan donmadan 800 ile 1gb arası ram kullanımı var gayet güzel işini görür

Eski bir işlemci olduğu için Windows 11 kuramazsınız, Windows 10 Lite güvenilir değil, Windows 10 Pro 4 GB RAM ile can çekişir, Windows 8.1 kurmanız en ideali olacaktır.

Hocam sisteminizin sadece RAM'ini değil, bütün sisteminizi yazın. (bu arada eğer bilgisayarınız HDD ise Windows 10 veya Windows 11 kurmayın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı