4 GB RAM için işletim sistemi önerisi

2016 LTSB'nin nasıl işlediğini ufak açıklayabilir misiniz hocam.
Windows 10 ama gereksiz her saçmalıktan arındırılmış versiyon. Kendileri çıkartıyor bunu. Enterprise olarak. Windows 7 ve 8.1 kullandığım bilgisayarı buna yükselttim. 4 GB RAM, ikinci nesil i5 işlemci. 1 GB ekran kartı. Hayatının en güzel dönemini bu sürüm ile yaşıyor. Vanguard desteği yok, onun için 2019 LTSC de bakabilirsin.

Ayrıca 2016 LTSB boşta RAM kullanımı 1 GB civarı.

Windows 8'e genel olarak kötü diyorlar hocam. 7 performans dostu diyorlar. Görünüm ve şıklıktan yanaysanız 8'e geçebilirsiniz. Ama performanstan yanaysanız 7'de kalabilirsiniz.

Tamamdır. Bildiğiniz gibi destek sona erdi performansı etkilemeden masaüstü fotoğrafı yerleştirmemin bir yolu var mıdır?

Windows 10 ama gereksiz her saçmalıktan arındırılmış versiyon. Kendileri çıkartıyor bunu. Enterprise olarak. Windows 7 ve 8.1 kullandığım bilgisayarı buna yükselttim. 4 GB RAM, ikinci nesil i5 işlemci. 1 GB ekran kartı. Hayatının en güzel dönemini bu sürüm ile yaşıyor. Vanguard desteği yok, onun için 2019 LTSC de bakabilirsin.

Ayrıca 2016 LTSB boşta RAM kullanımı 1 GB civarı.

Hocam yazıdığım gibi LoL oynuyorum ama sizce hangisinde FPS yüksek kalacaktır.

Gülmekten kalan bilgisayarımın yarısınıda yedim sağ olun hocam.

Hocam yazıdığım gibi LoL oynuyorum ama sizce hangisinde FPS yüksek kalacaktır.

Gülmekten kalan bilgisayarımın yarısınıda yedim sağ olun hocam.
Rica ederim hocam. Şaka bir yana FPS düşmesi istemiyorsanız 7'de kalın. Onun dışında sorunuza gelecek olursak, maalesef. Bu konuda net bir cevap veremem.

Geri
Yukarı