4 GB RAM için işletim sistemi önerisi

Ben şu an Windows-7 32 Bit kullanıyorum fakat yakın zamanda format atacağım ve 64 Bit'e yükselteceğim, acaba Windows-8'e geçsem mi yoksa Windows-7 devam etmeli miyim?

Hangisi daha rahat olacaktır? (League of Legends için format atıyorum destek sona eriyor hangisi en iyi performansı verecektir?)
RAM = 4 GB.
İşlemci=2.20 GHz. (overclock'suz)
Ekran kartı = 512 MB.

Sistemim düşük fakat kullanmaya devam ediyorum, olumsuz yorumlar yapmazsanız sevinirim.

Eğer 7 de kalmak istmeiyorsan kesinlikle 10'a geç 8'e falan geçme pişman olursun.

Ben şu an Windows-7 32 Bit kullanıyorum fakat yakın zamanda format atacağım ve 64 Bit'e yükselteceğim, acaba Windows-8'e geçsem mi yoksa Windows-7 devam etmeli miyim?

Hangisi daha rahat olacaktır? (League of Legends için format atıyorum destek sona eriyor hangisi en iyi performansı verecektir?)
RAM = 4 GB.
Ekran kartı = 512 MB.

Sistemim düşük fakat kullanmaya devam ediyorum, olumsuz yorumlar yapmazsanız sevinirim.

Windows 10 22H2 AtlasOS playbook kullan derim.

RAM = 4 GB.
Ekran kartı = 512 MB.

Windows 10 Pro+SSD

Windows 8.1 daha stabil çalışır.

Hocam ciddiyim pek aklıma yattı diyemem biraz daha açıklar mısınız sabit söyleyip geçtiğinizde sıkıntılı bir durummuş gibi geliyor bilgi için teşekkürler peki hangi sürümü kurmalıyım mesela Single laugluge gibi.

Windows 10 Pro+SSD

Param yok.🙂

Tamamdır basit olarak Windows 8.1 kuruyorum fakat bir şey soracağım MBR mi yoks GPT mi uygundur ben daha önce GPT olan HDD'yi MBR'ye çevirerek kullanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı