4 GB RAM ile Windows 10 kullanılır mı?

Ben bunu kullaniyorum Win 8'den daha hizli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Modifiyeli sürümler pek tavsiye edilmez orijinal ve güvenilir değil ben de 1 hafta kullandım sadece ama Windows Update'i açıp driverları güncellediğim de RAM kullanımın da bir azalma olmadı pek oyunlarda da FPS artışı yaşamadım ama tabii sizde işe yaramış olabilir.
En eski sürüm olarak 1809 var.

Arama kısmına yazarak bulabilirsin.

Arama yerine Windows 10 1507 turkish yaz. Sonra oradan istediğin bir 64 Bit sürümünü indir. Esd dosyası iniyor, onu daha sonra ISO'ya çevirip Rufus ile USB'ye yazdırırsın.

Tam olarak hangisi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_411.png
    Screenshot_411.png
    43 KB · Görüntüleme: 36
Modifiyeli sürümler pek tavsiye edilmez orijinal ve güvenilir değil ben de 1 hafta kullandım sadece ama Windows Update'i açıp driverları güncellediğim de RAM kullanımın da bir azalma olmadı pek oyunlarda da FPS artışı yaşamadım ama tabii sizde işe yaramış olabilir.

Arama kısmına yazarak bulabilirsin.

Windows guncellemelerini 2050 yilina kadar kapatman gerekiyordu.

Windows 7 idealdir 4 GB RAM için.

Desteği kesildi ve Windows 8.1 Home gayet uygun 4 GB RAM için geçenler de bir arkadaşım Windows 7 ile bir şey yapmamasına rağmen sadece internette normal gezinirken virüs bulaşmıştı bile bilgisayarına.
Tam olarak hangisi?

Ben olsam Single Language olanı yüklerdim en üstteki Pro versiyonu sanırım.

Windows 8.1 pek kullanışlı değil tekrar Windows 10'a dönmek istiyorum. Performans almak için hangi sürümünü kullanmalıyım?
Sistem;
4 GB RAM.
Pentium G2030.
AMD Radeon HD8350.
500 GB HDD.

4 GB ile SSD varsa kullanılır HDD varsa asla inan bana az eziyet çektirmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı