4 GB RAM ile Windows 10 vs Windows 8.1

Peki deneyin görün🥲
LTSC'ya da LTSB tarzı sürümler yüklemediğiniz sürece "W8.1'e nasıl temiz kurulumla dönülür?" konusu açacağınıza eminim.
4 GB RAM de Windows 10'a yetmiyor bu arada. O ayarların hepsini zamanında yaptım. Custom sürümlerle yetiyor sadece, onların da çoğunun ne idüğü belirsiz. En güzeli kendi Custom ISO dosyamızı yapmak (NTLite ile).

HDD ile Windows 11 kullanıyorum işkence çekmiyorum :D

Tamam abicim siz arkadaşın konusuna cevap verin, 4 GB RAM'le Windows 10 kullansın mı?
Buna da "ben 2 GB RAM'le kullanıyorum akıyor" demezsiniz inşallah.

Ben 4 GB RAM ile Windows 10 kullansın demedim siz HDD ile Windows 10 kullanmak işkence dediniz ben ona karşılık verdim Windows 8.1 gayet iyi olur o sisteme.

Ben 4 GB RAM ile Windows 10 kullansın demedim siz HDD ile Windows 10 kullanmak işkence dediniz ben ona karşılık verdim Windows 8.1 gayet iyi olur o sisteme.
"%100 disk kullanımı sorunu"nu hiç yaşamayan şanslı azınlıktasınız demek ki hocam, tebrik ederim :)
Arkadaşın sorusunda mutabık olduk👍 Bence de 8.1 kursun.

Peki deneyin görün🥲
LTSC'ya da LTSB tarzı sürümler yüklemediğiniz sürece "W8.1'e nasıl temiz kurulumla dönülür?" konusu açacağınıza eminim.
4 GB RAM de Windows 10'a yetmiyor bu arada. O ayarların hepsini zamanında yaptım. Custom sürümlerle yetiyor sadece, onların da çoğunun ne idüğü belirsiz. En güzeli kendi Custom ISO dosyamızı yapmak (NTLite ile).

Yeter ama yine de performance Edition indireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı