4 GB RAM ve GT1030 nasıl performans verir?

Bütçe
800-850

squenly

Hectopat
Eski sistemimi yenilemek istiyorum ve GT1030 Aero almayı düşünüyorum hemen sistemimi yazayım.
i5 650.
ATI 4600HD series 1GB.
H55M-S2 anakart.
2x2 4 GB RAM.
350 Watt PSU.

Sizce 4 GB RAM yeterli olur mu oynayacağım oyunlar, LoL, CS:GO, Valorant özellikle de GTA 5 oynamak istiyorum sizce 4 GB RAM idare eder mi FPS takıntım yok 40FPS'den yüksek olması yeterli.

Ve F/P 8 GB RAM önerilerinizi bekliyorum öğrenciyim bütçem kısıtlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sistemimi yenilemek istiyorum ve GT1030 Aero almayı düşünüyorum hemen sistemimi yazayım.
i5 650.
ATI 4600HD series 1GB.
H55M-S2 anakart.
2x2 4 GB RAM.
350 Watt PSU.

Sizce 4 GB RAM yeterli olur mu oynayacağım oyunlar, LoL, CS:GO, Valorant özellikle de GTA 5 oynamak istiyorum sizce 4 GB RAM idare eder mi FPS takıntım yok 40FPS'den yüksek olması yeterli.

GTA V hariç diğerleri için yeterli GTA V için 8 GB RAM şart.

i5 650.
ATI 4600HD series 1GB.
H55M-S2 anakart.
2x2 4 GB RAM.
350 Watt PSU.

Gta 5 için yetersiz ama diğer oyunları oynayabilirsiniz.

Hocam bu aralar çıkan güzel yeni oyunlar var 1.olarak LoL oynanabilir ama CS:GO oyun zor açılır kaldırmayadabilir GTA 5 aklınızdan silmenizi tercih ediyorum 4 GB ramınız varken şu siteden alıcağınız veya oynamak istediğiniz bir oyun varsa performansını yetiyor mu inceleyebilirsiniz: Requirements Test ( bazen yanlış yanıt verebilir)

Hocam bu aralar çıkan güzel yeni oyunlar var 1.olarak LoL oynanabilir ama CS:GO oyun zor açılır kaldırmayadabilir GTA 5 aklınızdan silmenizi tercih ediyorum 4 GB ramınız varken şu siteden alıcağınız veya oynamak istediğiniz bir oyun varsa performansını yetiyor mu inceleyebilirsiniz: Requirements Test ( bazen yanlış yanıt verebilir)
Cs:go'yu bu sistemle bile 50 fps de oynuyordum ekran kartıyla hayli hayli oynarım bro ama düşündüğüm farklı bir şey var benim gayet eski bir laptopum vardı 6gb ram gt525m 1gb i5 2410m pc de gta 5i 40 fpsde oynuyordum 720p

CS:GO'yu bu sistemle bile 50 FPS de oynuyordum ekran kartıyla hayli hayli oynarım bro ama düşündüğüm farklı bir şey var benim gayet eski bir laptopum vardı 6 GB RAM GT525M 1GB i5 2410M PC de GTA 5'i 40 FPS'de oynuyordum 720p.

Peki hocam o zaman oynayamıyacağınız bir GTA 5 var.

Peki hocam o zaman oynayamıyacağınız bir GTA 5 var.
Bi 8gb ram önerisi alabilir miyim ddr3 :) fiyatı uygun olsun lütfen
4 GB RAM yeterli oluyor minimum için. 8 GB RAM önerilen hocam.
bende öyle düşündüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda işlemci farkıyla 40fps alırım bence dediğim gibi bir takıntım yok yani. zaten adamın işlemcisi daha iyi maks kaç fps değişir ki?

Geri
Yukarı