4 GB RAM ve i5 işlemcili laptop GTA IV kaldırır mı?

Ekran kartı VRAM'iniz sanırım 512 MB bu yüzden oynayamazsınız. Oyun en düşük ayarlarda bile 1GB'a yakın VRAM kullanıyor. İşlemci belki story Mode'da oynatabilir fakat Online oynayamazsınız. RAM'inizin DDR3 1066 veya 1333 MHz olduğunu düşünürsek RAM'iniz de yetersiz. Grafik düşüren modlar ve 8 GB RAM ile belki story mode oynayabilirsiniz ama keyfili bir deneyim olacağını sanmıyorum.

Online oynamayacağım. Hikaye oynayacağım. Oynar mı?

Tamam sağ ol da sistem gereksinimleri 1.5GB RAM yeterli diyor.

Sistem gereksinimlerine yanlış kaynaktan bakmışım kusura bakmayın, ekran kartınızın VRAM'i GTA 4 için yeterli. Muhtemelen RAM'iniz de oyunu çalıştırmaya yeterli olur fakat oyunda ki optimizasyon sorunlarından ötürü belki oyunda kasmalar olabilir. Ayrıca en düşük ayarlarda 1 GB VRAM kullanıyor demiştim fakat onu sanırım başka bir oyunla karıştırdım.

Sistem gereksinimlerine yanlış kaynaktan bakmışım kusura bakmayın, ekran kartınızın VRAM'i GTA 4 için yeterli. Muhtemelen RAM'iniz de oyunu çalıştırmaya yeterli olur fakat oyunda ki optimizasyon sorunlarından ötürü belki oyunda kasmalar olabilir. Ayrıca en düşük ayarlarda 1 GB VRAM kullanıyor demiştim fakat onu sanırım başka bir oyunla karıştırdım.
Oh bee boşa aldığımı sanmıştım sağol :)

Geri
Yukarı