4 GB RAM Windows kaç kurmalıyım?

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Elimdeki bilgisayar 4 GB RAM Duo 2 2.53 GHz GT240M 240GB SSD'ye sahip. Bu sisteme Windows 10 Pro 64 Bit mi kurmalıyım Windows 7 Ultimate mi kurmalıyım. Şu anda Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyor RAM kullanımı 2 GB'ye falan çıkıyor mem ruduct ile 700 800 MB'lere iniyor. Sizce hangi işletim sistemi olur Windows 8 de oyun performansım kötü oluyor. Zaten kötü PC de cssource CS:GO mod falan oynuyorum ortalama 70 80 FPS de dolanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamünaleyküm. Elimdeki bilgisayar 4 GB RAM Duo 2 2.53 GHz GT240M 240GB SSD'ye sahip. Bu sisteme Windows 10 Pro 64 Bit mi kurmalıyım Windows 7 Ultimate mi kurmalıyım. Şu anda Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyor RAM kullanımı 2 GB'ye falan çıkıyor mem ruduct ile 700 800 MB'lere iniyor. Sizce hangi işletim sistemi olur Windows 8 de oyun performansım kötü oluyor. Zaten kötü PC de cssource CS:GO mod falan oynuyorum ortalama 70 80 FPS de dolanıyorum.

Windows 7 kurun.

Windows 7'yi hiç kurmamalısınız desteği kesildi. Bence 8.1 de kötü ise 10 ile devam edin.

Windows 7 Home kurabilirsin. Ultimate versiyonunda işine yarar bir özellik var mı?

Bence 8.1 kur bende de var SSD'siz yaklaşık 10 saniyede açılıyor bilgisayar oyun performansınıda beğeniyorum kesinlikle Windows 10 kurma pişmanlıktır.

Cevaplarınız için teşekkür ben Windows 7 Ultimate kurmuştum gayet de memnun kalmıştım Windows 8.1 hızlıydıda ama oyun perfornmansı kötüydü.

Yeni konular

Geri
Yukarı