4 GB RAM'ı 8 ile değiştirmek fayda eder mi?

oguzgl122

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 GB DDR4 2666 MHz RAM kullanıyorum anakartım 8 GB 2400'e kadar destekliyor. Sizin uygun fiyatlı RAM öneriniz var mı?

Sistem bileşenleri nedir? Tek kanal olarak performans değil de kapasitesi artar. Yine de faydası olur. RAM kaynaklı drop olayı azalır. Maalesef günümüzde 8 de tam olarak yeterli değil.

Arkadaşlar 4 GB DDR4 2666 MHz RAM kullanıyorum anakartım 8 GB 2400'e kadar destekliyor. Sizin uygun fiyatlı RAM öneriniz var mı?

Günlük kullanım için ciddi faydası olur. Ama oyunlarda biraz daha iyi değerler alsanız da yeterli olmaz. Oyunculuk için artık 16 GB bile bazen yetersiz kalıyor.

Dostlar droplar az da olsa oluyor aldığım RAM bu bakıp yorumlarsanız çok sevinirim Kingston KVR24S17S8/8 8 GB DDR4 2400 MHz CL17 Ram Fiyatları ve Özellikleri günlük işler için kullandığım bir laptop zaten ders ofis vs.

Öneri RAM mi istiyorsun yoksa fayda eder mi? Laptop mu masaüstü mü? Sistemin diğer özellikleri neler?

Hocam 4 GB RAM yerine bunu alacağım Kingston KVR24S17S8/8 8 GB DDR4 2400 MHz CL17 Ram Fiyatları ve Özellikleri yorumunuz nedir günlük ders vs işler için?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı