4 GB RAM'li bilgisayara Windows 11 kurulur mu?

Heh işte olması gereken bu. sorsan daha regedit ne derler jahshs neyse 2 tane tavsiyem olsun: Servisleri(Hizmetleri) aç SysMain ve Windows Search Kapat ve devre dışı bırak rahat +30fps ve +1gb belki daha fazla ram kazanırsın onun dışında çok şey var ama burda yazmak uzun sürer
FPS kazancından tut, sistem performansına kadar her şey artar. Ben zamanlı çalışan görevleri bile sildim. Uçuyor sistem.

Heh işte olması gereken bu. Sorsan daha Regedit ne derler jahshs neyse 2 tane tavsiyem olsun: Servisleri(hizmetleri) aç SysMain ve Windows Search kapat ve devre dışı bırak rahat +30FPS ve +1GB belki daha fazla RAM kazanırsın onun dışında çok şey var ama burada yazmak uzun sürer.

Evet hocam. Performans arttırıyor.

Son düzenleme:
Ben 3.2 GB Ram ile Windows 10 ve 11 kullandım. Windows 10'da Unity3D'de oyunlar geliştiriyordum, kod yazıyordum, LoL oynuyordum falan.

İşlemci iyiydi ondan akıyordu sistem ama Windows 11'i sadece yükledim. Kasmalar falan oluyordu ama ram darboğazından değil yapısından dolayı. Bildiğiniz ve bilindiği üzere dosya gezgini, animasyonlar falan bozuk Windows 11'de.
Sizinkide aynı benim sevdam gibi temiz kullanmayı seven birisi gibisiniz. Ve bundan keyif alırım 3090 lı sistemleri 2080ti performansı alan bir sürü kişi tanıyorum gördükçe içim acıyor😅

SysMain'in ne olduğunu keşke açıklasaydınız. Bilgisayar harici aygıt tanımayacaktır.
Bir sorun yaratmaz, hatta windows search kullanmiyorsanız yedeklemeyi bile kapatabilirsiniz. dahada var da sizin kullandiklariniz vardir diye burda belirtmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı