4 GB RAM'li sistem için oyun önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar sistem aşağıda, lütfen GTA San Andreas gibi grafiklere sahip oyunları önermeyin. En fazla 4 GB olursa sevinirim. Program sayesinde RAM kullanımımı düşürüyorum sistem boştayken, yani RAM'le ilgili problemim yok.
Sistemim:
İşlemci: 2.30GHz
RAM: 4 GB.
İşletim sistemi: Windows 8.1 (Windows 10 oyunlarını da yazabilirsiniz, geçiş yapabilirim)
Sistem boştayken CPU (CPU hızını 2.30GHz'den düşürdüğüm zaman ekran görüntüsü aldım. Normalde 2.30GHz) ve RAM kullanımım:

1619136916650.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistem aşağıda, lütfen GTA San Andreas gibi grafiklere sahip oyunları önermeyin. En fazla 4 GB olursa sevinirim. Program sayesinde RAM kullanımımı düşürüyorum sistem boştayken, yani RAM'le ilgili problemim yok.
Sistemim:
İşlemci: 2.30GHz
RAM: 4 GB.
İşletim sistemi: Windows 8.1 (Windows 10 oyunlarını da yazabilirsiniz, geçiş yapabilirim)
Sistem boştayken CPU (CPU hızını 2.30GHz'den düşürdüğüm zaman ekran görüntüsü aldım. Normalde 2.30GHz) ve RAM kullanımım:

Eki Görüntüle 988234

İşlemci ekran karti yazmiyor ki? Bilgisayara basip sağ tik yap özelliklere basip SS at.

Merhaba kendi en sevdiğim oyunu önermek istiyorum ismi factorio. Eğer kaynak yönetimi oyunlarını seviyorsan bayılacaksın. Fotoğraflarında bir şey anlaşılmıyor ancak oyuna girince anlayabiliyorsun oyunun güzelliğini :)

Yeni konular

Geri
Yukarı