4 GB RAM'li Sisteme Windows Önerisi

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 124
  • Görüntüleme 18B

Hangi sistem uygun ?

• Oy verenlerin toplamı
    157
4 GB RAM'li sisteme 32 bit kurulmaz, ayrıca yeni uygulamaların çoğu 32 biti desteklemiyor.
şuan win 10 32 bit, 4gb pc den yazı yazıyorum, onboard ekran görüntüsyüle :) tabiki bir çok uygulama dediğiniz gibi 32 biti desteklemiyor, ben en azından win 10'a alışır ilerde bir 4 gb ram takar diye düşündüm, lakin ben bu pc de neredeyse profesyonele yakın zula oyun oynuyorum şimdiye kadar hiç bir sıkıntısı görmedim. :) yine'de bir çok extrem proğram kullanıyorum, yokluk işte :)

Athlon, Sempron, Celeron gibi işlemcilere sahipseniz Windows 10 önermem. Windows 7 çok akıcı bir işletim sistemi hem güncellemele sorunu yok dx11 ekran kartlı PC'lerde güzel performans verecektir.

Windows 10 ilk çıktığı zamanlardan beri kullanan birisi olarak söylüyorum ki Microsoft Windows 8'de desteği sona ermiş olan HD 4650'ye bile sürücü yollayarak sorunu çözdü.
Windows 10'un oyun performansı eski kartlara göre çok kötü Windows 7'de 60 fps aldığım bir oyunda Windows 10'da 40 fps alıyorum ayrıca mouseu çevirirken hafif kırılmalar oluyor çok sinir bozucu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı