4 GB RAM'li sistemin CPU kullanımı yüksek midir?

BU ARADA TEŞEKKÜR EDERİM ERKENDEN YARDIMCI OLUYORSUNUZ BEN YEKRAN KARTINI ALDIM AMA TAKAMADIM AÇIKCASI NORMAL SOKETİNE TAKIYORUM ÜSTÜNDE BUNUN İKİ TANE 6 PİNLİK GRİŞ VAR EKRAN KARTININ. POWERINDA ARTAN KABLOLARINDA YANİ İKİ TANE 6+2 LİK PİN VAR ONLAR ACABA ORAYAMI TAKILACAK BOZARIM DİYE TAKMADIM
f9e88ef6-380c-4043-af66-396f75ee41c2.jpg

BU ARADA TEŞEKKÜR EDERİM ERKENDEN YARDIMCI OLUYORSUNUZ BEN YEKRAN KARTINI ALDIM AMA TAKAMADIM AÇIKCASI NORMAL SOKETİNE TAKIYORUM ÜSTÜNDE BUNUN İKİ TANE 6 PİNLİK GRİŞ VAR EKRAN KARTININ. POWERINDA ARTAN KABLOLARINDA YANİ İKİ TANE 6+2 LİK PİN VAR ONLAR ACABA ORAYAMI TAKILACAK BOZARIM DİYE TAKMADIM Eki Görüntüle 820383
Doğru,Onu takacaksınız tırnak kısmının üste gelmesi gerek,kırılmaz merak etmeyin rahatça girmesi gerek zaten.

ATTIĞIM RESİMDEKİ İKİ APARATIDA EKRAN KARTINDAKİ O İKİ GİRİŞEMİ TAKAYIM ABİ FARKLI BİR PSU VARKEN BUNU ALMADAN ÖNCE Bİ ARKADAŞIMA SORMUŞTUM DİĞER PSU VARKEN ONDA 1 TANE BÖYLE 6 PİNLİ GİRİŞ VARDI DEMİŞTİ ONU TAK BİDE İNTERNETTEN 6 PİN GİRŞİLİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ AL DEMİŞTİ KOYUCAM RESMİNİ ŞİMDİ ONUDA ORAYA TAK DEMİŞTİ GELEN AĞIZLARINIDA PSULARDA OLAN 4 AĞAZLI OLAN YERLERE TAK DEMİŞTİ ACABA O ESKİ SİSTEMMİ DİYE ÖYLE DEMİŞTİ ŞİMDİ İKİSİNE TAKSAM ÇALIŞIR HERALDE KART

Dosya Ekleri

• fbe0f5b4-fc1b-4f03-826c-30a4e1f03193.jpg
    fbe0f5b4-fc1b-4f03-826c-30a4e1f03193.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 25
ATTIĞIM RESİMDEKİ İKİ APARATIDA EKRAN KARTINDAKİ O İKİ GİRİŞEMİ TAKAYIM ABİ FARKLI BİR PSU VARKEN BUNU ALMADAN ÖNCE Bİ ARKADAŞIMA SORMUŞTUM DİĞER PSU VARKEN ONDA 1 TANE BÖYLE 6 PİNLİ GİRİŞ VARDI DEMİŞTİ ONU TAK BİDE İNTERNETTEN 6 PİN GİRŞİLİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ AL DEMİŞTİ KOYUCAM RESMİNİ ŞİMDİ ONUDA ORAYA TAK DEMİŞTİ GELEN AĞIZLARINIDA PSULARDA OLAN 4 AĞAZLI OLAN YERLERE TAK DEMİŞTİ ACABA O ESKİ SİSTEMMİ DİYE ÖYLE DEMİŞTİ ŞİMDİ İKİSİNE TAKSAM ÇALIŞIR HERALDE KART
2tane varsa ne gerek var? 8pin ise bir tanesini takmanız yeterli,zaten ya 8,12 ya da 16'dır daha fazla olmaz. Yeter o pinler size dönüştürücü almayın.

Abi şimdi taktımda gürültülü çalıştı ekran kartı fan hızlı dönüyor ekran yok
2tane varsa ne gerek var? 8pin ise bir tanesini takmanız yeterli,zaten ya 8,12 ya da 16'dır daha fazla olmaz. Yeter o pinler size dönüştürücü almayın.
Yardım edermişim abi

Son düzenleme:
Kabloların yerine tam olarak oturduğuna emin olun anakartında veya ekran kartında. RAM'lerin şu alt taktığımız yerleri varya sarı olan aşağıda oraları mavi bir silgi ile, mavi bir silgi olması lazım, silin ve tekrar takın. Monitöre giren kabloların girdiğine emin olun. Şu ekran kartına taktığınız mavi kablo var ya VGA kablosu onu bir de anakartına takıp deneyin. VGA yani mavi kabloyu anakarta takıp DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi buradan bakarak işlemcinizin içindeki ekran kartı sürücüsünü silip bir de öyle ekran kartınızı takıp deneyin.

Üstteki arkdaşın dediklerini yapın,silginin mavi olmasına gerek yok yumuşak olsa yeterlidir.

[/QUOTE]ha HDD ha DDR ne fark eder sdf:sdF:fsd.[/QUOTE]
HDD sabitdisk
DDR RAM bellek için terimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı