4 günde 4 ders halledilebilir mi?

4 ders için de son gece yeterlidir...

Benim açından diğerleri yapılır bir şekilde ancak matematik için güzel çalışmak gerek.

İngilizce ve almanca kolay, hafıza yeter. Edebiyat aşırı derecede zor değil ama kolayda değil, matematik ise korkunç. Ben olsam İngilizce ve almanca'ya 1 gün edebiyata 1 gün matematik'e 2 gün ayırırdım.

Selam arkadaşlar. 4 günde matematik, Almanca, edebiyat ve İngilizce halledilebilir mi?
Çok zor, bunlardan bence 2 tanesine odaklanın matematik ile edebiyat, bence İngilizce ve Almancaya ekstra bir çaba gerekeceğini duymuyorum, açıkçası ilk sınavlar da son gün çalışarak 96 aldım Fransız'ca dersinden.

Kaçıncı sınıf

10. Sınıf hocam. İngilizceden en az 60 alırım diye düşünüyorum ama Almanca yok bende. Matematik 100 fonksiyon sorusu ödevim var onu yaparken de çalışmış olurum diye düşünüyorum. Edebiyat sağ olsun hocamız da iyi olduğu için az çalışırsam hallederim gibi.
Kimya, biyoloji, fizik sınavın 2. Haftasına kalıyor yapariz herhalde onları da.

10. Sınıf hocam. İngilizceden en az 60 alırım diye düşünüyorum ama Almanca yok bende. Matematik 100 fonksiyon sorusu ödevim var onu yaparken de çalışmış olurum diye düşünüyorum. Edebiyat sağ olsun hocamız da iyi olduğu için az çalışırsam hallederim gibi.
Hocam Almanca'yı bilmiyorum da biz sınav sabahları sınıfta kalburüstü Fransızca çalışması yapardık hocanın ne soracağını öğrenirdik takip edenlerden. 70'ten aşağı alan olmazdı dil sınavları kolay oluyordu bizim lisede.

Hocam Almanca'yı bilmiyorum da biz sınav sabahları sınıfta kalburüstü Fransızca çalışması yapardık hocanın ne soracağını öğrenirdik takip edenlerden. 70'ten aşağı alan olmazdı dil sınavları kolay oluyordu bizim lisede.
Mat-İng Mat-Edb Mat-Alm Mat-Edb dönerdim ben
Mat-İng Mat-Alm Mat-Edb Mat-Alm daha iyi gibi. Matematik için de yks odaklı direkt konu özeti olan videolar var youtube'dan bulabilirsiniz onlara bir bakın hocanın verdiği ödevi yapın varsa kaynaktan soru taraması yaparsınız farklı çeşit soru görmeye çalışın amacınız çok soru çözmek olmasın. Edebiyat içinse 10. sınıfta sanırım destanlar efsaneler falan vardı benim dönemimde öyleydi o konuları zaten hayli hayli yaparsınız.

Mat-İng Mat-Alm Mat-Edb Mat-Alm daha iyi gibi. Matematik için de YKS odaklı direkt konu özeti olan videolar var YouTube'dan bulabilirsiniz onlara bir bakın hocanın verdiği ödevi yapın varsa kaynaktan soru taraması yaparsınız farklı çeşit soru görmeye çalışın amacınız çok soru çözmek olmasın. Edebiyat içinse 10. sınıfta sanırım destanlar efsaneler falan vardı benim dönemimde öyleydi o konuları zaten hayli hayli yaparsınız.

Hocalara Geldik'in edebiyat sınavına hazırlık videoları direkt lise yazılıları için idealdi onlara da göz atın. Diğer kanallar YKS'ye yönelik daha çok.

Fen konusunda en ufak bir fikrim dahi yok maalesef. Ea ve Sözelspor

YKS'yi de düşünün bundan sonra obp sorunu ile karşılaşmayın. Dersi geçme kafası sıkıntı çıkartıyor ileride.

Son düzenleme:
Halledilir. Son gece bile halledersin. Yazılılarda hap bilgileri soruyorlar sana gidip de en ufak ayrıntıyı sormuyorlar. Hap bilgileri sınav gecesi ezberlersin girersin sınava fuller çıkarsın. En azından ben böyleydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı