4 gündür kesintisiz baş ağrısı ve mide bulantısı

Kalk doktora git demek yerine bu daha iyi. Gidecek imkanım çok yok ama burada çözüm arıyorum.

Hocam sağlık işi şakaya gelmez 4 gün uzun bir süre bir sıkıntınız olabilir daha da ileri seviyelere gidebilir doktora gitmekte fayda var hiç durumunuz yoksa yani elinizde para dahi yoksa sağlık ocağınızdaki aile hekimine gidin hocam bir baksın ücret almıyorlar.

Hastaneye gitmek nasıl güç ben onu anlamıyorum. İnsanların şu hastane fobisine bir çözüm bulmak lazım. Hastaneye gitmek bir telefon uzağında. Araban yoksa çağırırsın taksiyi gidersin. Ulaşım araçlarına kıtlık mı geldi? Şehrinde en az 3 farklı ulaşım aracı gider hastaneye.

Erinmektense harekete geçsen 4 günden kısa sürede de iyileşebilirdin. Kafana göre ilaç alacağına teşhis sonucunda gerekli ilaçları alsan çok daha sağlıklı olurdu.

Doktora gitmekten çekinmeyin ve erinmeyin. Arabanız bozulunca nasıl sanayiye gidiyorsanız kendiniz bozulunca da doktora gideceksiniz. Bu kadar basit şeyleri imkansız şeyler gibi göstermeyin.

Hocam sağlık işi şakaya gelmez 4 gün uzun bir süre bir sıkıntınız olabilir daha da ileri seviyelere gidebilir doktora gitmekte fayda var hiç durumunuz yoksa yani elinizde para dahi yoksa sağlık ocağınızdaki aile hekimine gidin hocam bir baksın ücret almıyorlar.
Tek başıma gidemem ailemle gitmem lazım. Onlarda gitmiyorlar geçer diyorlar. Ara sıra böyle şeyler oluyor çünkü.

Şimdi çok klasik olacak ama bence bir korona testi yaptırmalısın. Benim de başım ağrıyordu, test yaptığımda pozitif çıktı. 2. gününde de midem bulanmaya başladı. Ama seninki illa korona olacak diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı