4 gündür geçmeyen mide bulantısı

Genel olarak mide bulantısı var. Hafif de kırgınlık...
Bende de eklem ağrıları ve mide bulantısı 6 gün sürmüştü. Gittiğimiz bir restorandan sonra başlamıştı belirtiler, tabii pandemi olmadan önce. Doktora da gitme gereği duymadım çünkü günden güne belirtilerin şiddeti azalıyor idi. Doktora gitmek en mantıklısı olur, sağlık ocağına ya da.

Bende de eklem ağrıları ve mide bulantısı 6 gün sürmüştü. Gittiğimiz bir restorandan sonra başlamıştı belirtiler, tabii pandemi olmadan önce. Doktora da gitme gereği duymadım çünkü günden güne belirtilerin şiddeti azalıyor idi. Doktora gitmek en mantıklısı olur, sağlık ocağına ya da.
Eklem ağrısı değil de hafif halsizlik var. Nedense o gün taşıt tuttu bir daha da geçmedi.

Fark etmeden bir şey yemiş olabilir misin? Veya çok asitli şeyler içiyorsanda olabilir. En iyisi doktora görünmek.
Zannetmiyorum. Çünkü araç yolculuğunda oldu. Zaten yolda kaç defa kustum. Daha önce böyle olmazdı. Midem bulanırdı yine uzun yolda ama öncesinde kusmuyordum.
Bir de geniz akıntısı var sürekli boğazımdan mukus akıyor. Onun da etkisi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı