4 milyon TL'ye otomobil önerisi

1.Porsche 2013 panemera.
2.BMW 520i m Sport Edition.
3.Audi S3 (ben tercih etmezdim ama siz bilirsiniz.
4.Ford mustang 2016 2.3
5. Mercedes E200D.

Troll olmasa diye konuşacağım ama insanlarımız artık sırf parası olan insanları bile parasıyla kınıyor cidden ne hale gelmişiz insanlık olarak :D hocam bende 14 Pro Max alacağım zaman konu açmıştım aynısını yapmışlardı. Bu arada Tesla gerçekten çok güzel duruyor bence Tesla derim Türkiye'ye de resmi olarak giriş yapmış bir firma artık ve çok yenilik geliyor halen.

Buna tamamen katılıyorum, geçen sene birisi 50K'ya dizüstü alacaktı işleri için sayfadaki ilk 5-6 mesaj "o paraya ne dizüstü, sen ne yapıyon, trol" falan. Raporladık da kayboldular. Millet herkesi kendisi gibi sabahtan akşama noodle kemiriyor sanıyor.

2013-2014 model Mercedes S serisi olabilir. Gülene ve beğenmeme verene aldırmayın zamanında bir arkadaşım 2.5 milyon TL için de konu açmıştı ve Land Cruiser aldılar. Çekemeyen çok var forumda zaten yukarıda yazmış biri İphone telefon alınca troll demişler diye.

4 milyon bütçeye eski A7, S serisi gibi arabalar önermeyin 1 tane maybach mi daha mantıklı birer adet 5 serisi, E serisi, A5 mi? Herkes vizyonsuz olmuş gerçi bunların her yıl MTV'sini ödemekle de uğraşırsın ama yapacak bir şey yok. Bu bütçeye 2 adet D segment alınır.

4 milyon bütçeye eski A7, S serisi gibi arabalar önermeyin 1 tane maybach mi daha mantıklı birer adet 5 serisi, E serisi, A5 mi? Herkes vizyonsuz olmuş gerçi bunların her yıl MTV'sini ödemekle de uğraşırsın ama yapacak bir şey yok. Bu bütçeye 2 adet D segment alınır.
Hocam eğer tek kişi kullanacaksa neden A7, CLS almak yerine 2 tane D segmenti araba alsın?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı