4 numara saç ne zaman uzar?

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Dün saçımı 4'e vurdurdum sorduğum zaman büyük bir çoğunluk beğendi fakat ben beğenmedim. Kel gibi gözüküyor ve kötü gözüktüğünü düşünüyorum. Ne zaman uzar tahmini ve uzadığında bana güzel bir saç stili önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Ben 3 numaraya vurduğumda saçımın eski halini alması 4-5 ayı buldu. Tabii bu genetiğinede bağlı herkesin saçı aynı hızda uzamıyor, ben biraz şanssızım o konuda benim yavaş uzadığı için 4-5 ayı bulmuş olabilir. Sen 4 numaraya vurmuşsun tahminen 3-4 ayı bulur seninki.

Saç stili olarak bir önerim yok çünkü her stil herkese uymaz, onu kendin bulucaksın.

Dün saçımı 4'e vurdurdum sorduğum zaman büyük bir çoğunluk beğendi fakat ben beğenmedim. Kel gibi gözüküyor ve kötü gözüktüğünü düşünüyorum. Ne zaman uzar tahmini ve uzadığında bana güzel bir saç stili önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Abi saçın uzamasını istiyorsan soğuk suda yikan saçlar daha hızlı cikar tabii önemli faktör genetiğin ya hızlı cikar yada yavaş eğer biraz daha çıktıysa saç diplerine parmaklarımla masaj yap hala soğuk su kullan bende senin gibi mağdurum biraz daha hızlı çıkıyor en azindan

Yeni konular

Geri
Yukarı