4 Ocak'ta okula gitmek zorunlu mu?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Reis galiba açıklama yapmış. Ve açıklama esnasında şu cümle geçmiş: Kamuya ait okul öncesi kurumları ana sınıfları hariç faaliyetlerini sürdürebilecektir. İzlemediğim için bilmiyorum. Haber ve açıklama doğru mu? 30 bin vakada cidden açacaklar mı? Saçmalık 1 vaka var iken kapadılar. 30 bin vakada açılması nasıl iş? Olayı bilen biri beni aydınlatabilir mi? Takip ettiğim bir sayfa var idi. Fakat o sadece 31 Aralık- 4 Ocak arası kısıtlama olduğunu, ve ekonomi ile ilgili açıklamaları paylaşmış.

Açılacak diyerek 8 ay beklediğimizi unutmayalım hocam.
Ama bu sefer daha ciddiler. Daha sert oynuyorlar.
Milli eğitim bakanlığı, ana sınıfları hariç resmi ve özel tüm anaokullarında yarından itibaren yüz yüze eğitime geçileceğini açıkladı.

Ana sınıfı ilkokul bünyesinde olan sınıflar.

Diğer ülkeler: Salgın çok güçlü. 14+14 gün tam kapanmaya geçiyoruz.
Biz: Okul aç seri dewamke.

Son düzenleme:
Arkadaşlar günaydın. Bazıları söylemiş. Ama ben de resmi kaynaktan paylaşayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar vaka varken açarlarsa vaka sayıları çok daha fazla artacak. Azaltmak için sokağa çıkma yasağı getircekler. Dolayısıyla ekonomi büyük bir darbe alacak. Benim fikrimce açma riskini göze alamayacaklar.

Bu kadar vaka varken açarlarsa vaka sayıları çok daha fazla artacak. Azaltmak için sokağa çıkma yasağı getircekler. Dolayısıyla ekonomi büyük bir darbe alacak. Benim fikrimce açma riskini göze alamayacaklar.
Çalışan velilerin büyük bir isteği buydu hocam. Açacaklar gibi ama diğer sınıfların durumu muamma.

Biz de öyle düşünüyoruz. Ama ana sınıfı açanlar, ilerleyen zamanlar da Lise'de açar.

Geri
Yukarı