Steam 4 saat geçmesine rağmen iade talebine yanıt vermedi

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, oyun iade ettim ve 4 saattir iademin onaylanmasını bekliyorum. Son zamanlarda çok fazla olmaya başladı bu artık sinirim bozuluyor. Sanki destek ekibinde bir gevşeme olmuş gibi. Sizce de öyle mi?

Screenshot_20231107_221241_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Hocam 4 saat çok erken değil mi? Ben herhangi bir iade talebinin 1 günden önce tamamlandığına rastlamadım. Hele bir de bankaya istediyseniz parayı bazen haftalarca beklersiniz.
Siz paranın karta/cüzdana gelmesi ile karıştırıyorsunuz. Benim belirtmeye çalıştığım şey iade talepleri öncelikle destek ekibi tarafından incelenir ve onaylarlarsa ONAYLANDIĞINA dair bir e-posta yollarlar. Steam cüzdanına iade aldıysanız 1 gün içinde PARA hesabınıza yatar.

Acelen ne, sanki dünyanın sonu. Bekle onaylarlar.
Arkadaşımla bir oyunu iade etmiştik. Parasını bana atacağı için bir an önce halletmemiz gerekiyor. Para elimde kalırsa sıkıntı 😀

Acelen ne, sanki dünyanın sonu. Bekle onaylarlar.

Hocam siz 4060 Ti'dan 4070 Ultra'ya mi terfi ettiniz? Sanki 4060 Ti kullanıyordunuz diye hatırlıyorum. Öyle ise güle güle kullanın.

Siz paranın karta/cüzdana gelmesi ile karıştırıyorsunuz. Benim belirtmeye çalıştığım şey iade talepleri öncelikle destek ekibi tarafından incelenir ve onaylarlarsa onaylandığına dair bir e-posta yollarlar. Steam cüzdanına iade aldıysanız 1 gün içinde para hesabınıza yatar.

Arkadaşımla bir oyunu iade etmiştik. Parasını bana atacağı için bir an önce halletmemiz gerekiyor. Para elimde kalırsa sıkıntı 😀

Olabilir hocam, çok dikkat etmemiştim onaylanma olayına.

Hocam siz 4060 Ti'dan 4070 Ultra'ya mi terfi ettiniz? Sanki 4060 Ti kullanıyordunuz diye hatırlıyorum. Öyle ise güle güle kullanın.

Sağolasın. İş için GDDR6X bellekli yükseltme lazım oldu yoksa memnundum diğerinden de.

Geri
Yukarı