Steam 4 saat geçmesine rağmen iade talebine yanıt vermedi

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, oyun iade ettim ve 4 saattir iademin onaylanmasını bekliyorum. Son zamanlarda çok fazla olmaya başladı bu artık sinirim bozuluyor. Sanki destek ekibinde bir gevşeme olmuş gibi. Sizce de öyle mi?

Screenshot_20231107_221241_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Destek ekibinde bir gevşeme yok. Maalesef destek ekibi çok yoğun bu sıralar. Dolara geçilmeden önce insanlar dikkatlice oyun seçmeye çalışıyorlar. Anlayacağınız tek iade talebinde bulunan siz değilsiniz.

Merhaba, oyun iade ettim ve 4 saattir iademin onaylanmasını bekliyorum. Son zamanlarda çok fazla olmaya başladı bu artık sinirim bozuluyor. Sanki destek ekibinde bir gevşeme olmuş gibi. Sizce de öyle mi?

Eki Görüntüle 2006729

Yoğunluğa göre süre değişir. Bende 2 günden uzun sürdüğü olmuştu.(yaz indirimleri dönemi)

Destek ekibinde bir gevşeme yok. Maalesef destek ekibi çok yoğun bu sıralar. Dolara geçilmeden önce insanlar dikkatlice oyun seçmeye çalışıyorlar. Anlayacağınız tek iade talebinde bulunan siz değilsiniz.
Hocam her saniye insanlar iade talebi oluşturmuyor ki illaki bir boşluk oluyor 4 saat çok uzun bir süre.

Hocam 4 saat çok erken değil mi? Ben herhangi bir iade talebinin 1 günden önce tamamlandığına rastlamadım. Hele bir de bankaya istediyseniz parayı bazen haftalarca beklersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı