Epic Games 4 saat oynanan oyun iade edilebilir mi?

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
İade için 2 saati geçmemek lazım biliyorum ama aldığım oyunda bug var ve oyuna devam edemiyorum. İade edebilir miyim sizce? Nasıl iade edebilirim?

İade etmeyi dene. Olmazsa Epic Games desteğe yaz.

İade et diye bir seçenek çıkmıyor.

"2 saati geçince iade maalesef olmuyor. Yine de talep oluşturup durumu anlatın, belki bir ihtimal."

Hocam talep oluşturdum durumu da anlattım ama geri dönüş gelmedi daha. Maille mi cevap verirler nereden cevap verirler bilmiyorum. Talep gönderildi yazinca direk sayfayi kapattim okumadan.

İade et diye bir seçenek çıkmıyor.

Hocam talep oluşturdum durumu da anlattım ama geri dönüş gelmedi daha. Maille mi cevap verirler nereden cevap verirler bilmiyorum. Talep gönderildi yazinca direk sayfayi kapattim okumadan.
"Epic uygulamasında taleplerim kısmında da görünür. Mailde gelir."

Dosya Ekleri

• IMG_0284.jpeg
    IMG_0284.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 16
Yeni aldiginiz oyunlarda ayarlardan Epic Games'i arka planda tutmama secenegini secip denemeniz daha iyi olurdu. Ben de bir oyunun DLC'sini aldim fakat begenmedim, yaklasik 5 saat civari oynadim ama gorunurde neredeyse 5 dakika olmadigi icin aldilar. Bu oyunda muhtemelen iade edemezsiniz fakat diger oyunlarda da aynisini yasamamaniz icin bilgilendirmek istedim.

Yeni aldiginiz oyunlarda ayarlardan Epic Games'i arka planda tutmama secenegini secip denemeniz daha iyi olurdu. Ben de bir oyunun DLC'sini aldim fakat begenmedim, yaklasik 5 saat civari oynadim ama gorunurde neredeyse 5 dakika olmadigi icin aldilar. Bu oyunda muhtemelen iade edemezsiniz fakat diger oyunlarda da aynisini yasamamaniz icin bilgilendirmek istedim.
Böyle bir şeyi ilk defa gördüm.

Bilgim yoktu hocam. Ben Epic'i Steam gibi sanıyordum. Steam'i kapatinca oyunu da kapatiyor ya. Bilseydim dediğiniz yöntemi yapardim. Teşekkür ederim bilgilendirme icin.

Epic'ten dönüş geldi. Maalesef iade etmiyorlar hocalarım...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı