4 sene boyunca süren eğitim ile iş bulunur mu?

semerkand77

Femtopat
Daha fazla  
2 sene bilgisayar programcılığı ve 2 senede yazılım mühendisliği okusam ve öğretici videolar izleyerek kendimi geliştirsem iş bulabilir miyim?
Aynı zamanda İngilizcemi geliştirirsem. Son sorumda şu = bu şekilde bir şey yapsam kendi projemi yapabilir miyim? Tic-tac-toe ya da sudoku yapsam yeterli olur mu?

ekstra neler yapmalıyım daha derinden yardımcı olabilir misin ?
Yazılım işinin önü çok açık. Çokça otorite tarafından geleceğin 10 mesleği arasında gösteriliyor. Yazılım müh. bölümü iki senelik yok bildiğim kadarıyla, sadece 4 senelik lisans programı olması lazım bu yüzden önerdim. Yazılım mühendisi arkadaşım var kolayca iş bulabiliyor ve iyi kazanıyor. Tabii kendini geliştirmek önemli bu sektörde. Yaz. müh. okumayan biri bile bu işi yapabilir ama gerekli bilgi ve tecrübe ile.

bana iş bulmam için ne yapmam gerektiğini söyle okumak dışında

Yazılım işinin önü çok açık. Çokça otorite tarafından geleceğin 10 mesleği arasında gösteriliyor. Yazılım müh. bölümü iki senelik yok bildiğim kadarıyla, sadece 4 senelik lisans programı olması lazım bu yüzden önerdim. Yazılım mühendisi arkadaşım var kolayca iş bulabiliyor ve iyi kazanıyor. Tabii kendini geliştirmek önemli bu sektörde. Yaz. müh. okumayan biri bile bu işi yapabilir ama gerekli bilgi ve tecrübe ile.
kendimi nasıl geliştiririm

Yeni konular

Geri
Yukarı