AVM'de part time iş bulunur mu?

Shukurani

Decapat
Ramazana kadar çalışacağım. 5-6 ay falan YKS'ye de hazırlanıyorum biraz gerginim açıkçası hem iş hem ders çalışmak.
İnternetten başvurdum ama cevap gelmedi uzun süredir başvuru sayısı da fazla.

Yakınıma Venezia AVM var mağazalara gidip başvuracağım önceden çalışmış birileri varsa anlatabilir mi başvuru formu veriyorlar mı?
İlk defa başvuracağım için ne söylemem gerektiği konusunda kararsız kaldım. Gidip personele "Part time eleman alıyor musunuz?" demem yeterli olur değil mi?

Çalışıp kendi paranızı kazanmak güzel bir şey. Umarım sınavda da başarılı olursunuz. Tabii ki belli başlı dükkanlara gidip part-time çalışmak istiyorum. İşletme için eleman düşünüyor musunuz diye sorabilirsiniz. Gayet de normal ve utanılacak bir şey yapmıyorsunuz.

Ramazana kadar çalışacağım. 5-6 ay falan YKS'ye de hazırlanıyorum biraz gerginim açıkçası hem iş hem ders çalışmak.
İnternetten başvurdum ama cevap gelmedi uzun süredir başvuru sayısı da fazla.

Yakınıma Venezia AVM var mağazalara gidip başvuracağım önceden çalışmış birileri varsa anlatabilir mi başvuru formu veriyorlar mı?
İlk defa başvuracağım için ne söylemem gerektiği konusunda kararsız kaldım. Gidip personele "Part time eleman alıyor musunuz?" demem yeterli olur değil mi?
Giyim mağazaları bayram, resmi tatil zamanlarında çok fazla kısa süreli sözleşme ile part-time işçi alıyor. Önümüzde şuan hangi bayram var bilmiyorum ama yıl başı için şimdiden aramaya başlayanlar vardır. Mutlaka bulursun. Her hangi bir yere girip part-time çalışan arıyor musunuz diye sormaktan asla çekinme.

LC Waikiki, DeFacto gibi giyim mağazalarında part time çalışan alıyorlar, öğrencilerden de çalışan çok fazla. Onun dışında yeme içme mekanlarına da sorabilirsiniz. Kurumsal firmaların çoğu başvuruyla iş yapıyor, internet üzerinden başvuruyorsunuz ve nerede ihtiyaç varsa oraya verebiliyorlar fakat yine de mağazalara girip yetkili bir personelle görüşebilirsiniz. Kardeşim kısa bir süre de olsa Starbucks'ta çalışmıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı