4. sınıfta Erasmus'a gidilir mi?

turgutslgn55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 4. sınıf bilgisayar mühendisliği bölümünde okuyorum. Yaklaşık 2 hafta önce Erasmus sınavı olduk ve kazandım. Bazı arkadaşlar 4. sınıf olduğum için gidemeyeceğimi söylediler. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor, gidebiliyor muyum? Eğer gidebiliyorsam ne yapmam gerekiyor ve ne zaman gidebilirim? (Bahar döneminde veya staj için)

Son düzenleyen: Moderatör:
2,3 ve 4.sınıf öğrencileri Erasmus programına katılabiliyor. Ne yapmanız gerektiğini ve ne zaman gidebileceğinizi bilemiyorum. Erasmus programına hazırlık sınıfı öğrencileri ve 1.sınıf öğrencileri başvuramıyor.

Merhaba ben 4. sınıf bilgisayar mühendisliği bölümünde okuyorum. Yaklaşık 2 hafta önce Erasmus sınavı olduk ve kazandım. Bazı arkadaşlar 4. sınıf olduğum için gidemeyeceğimi söylediler. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor, gidebiliyor muyum? Eğer gidebiliyorsam ne yapmam gerekiyor ve ne zaman gidebilirim? (Bahar döneminde veya staj için)
Bölümünüz hocalarının görev dağılımı vardır.
Örneğin, Erasmus, Bologna, Mevlana, Farabi, bilgi paketi vb. İlgili hocayı bulup konuşmanızı tavsiye ederim.
Üniversitenizin İnternet sitesinde bölüm yönetimi kısmında veya buna benzer bir alandan bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı