40.000-55.000 TL arası laptop önerisi

Bütçe
40.000-55.000

Sydra0

Femtopat
Daha fazla  
Baktığım modeller arasında ASUS'un soğutması iyi olduğu için ROG STRIX serisinden bir laptop düşünüyordum fakat monitörün tepki süresi 7ms olduğu için tereddütte kaldım, yardımcı olabilir misiniz? 40.000-55.000 TL bütçe ile laptop önerisi.

Baktığım modeller arasında ASUS'un soğutması iyi olduğu için ROG STRIX serisinden bir laptop düşünüyordum fakat monitörün tepki süresi 7ms olduğu için tereddütte kaldım, yardımcı olabilir misiniz? 40.000-55.000 TL bütçe ile laptop önerisi.

Bu modellere bakabilirsiniz fakat 50000 TL laptop için biraz fazla bence son atığım sizin için gayet yeterli olacaktır.

Laptoplarda 1-2 ms olmuyor bu bütçelerde.

Üstte arkadaşın attığı laptoplar da 9-25 ms.

Bu modellere bakabilirsiniz fakat 50000 TL laptop için biraz fazla bence son atığım sizin için gayet yeterli olacaktır.
Aldığım bilgisayarı oyun ve mühendislik için kullanacağım, almışken en azından daha uzun ömürlü olsun diye sistemi yüksek tutmak istedim. Peki bu asus rog g16 modellerindeki panelin 7ms çok problem çıkartır mi?

Aldığım bilgisayarı oyun ve mühendislik için kullanacağım, almışken en azından daha uzun ömürlü olsun diye sistemi yüksek tutmak istedim. Peki bu ASUS ROG G16 modellerindeki panelin 7ms çok problem çıkartır mi?

Laptoplarda 1ms bulmak çok zor 7 ms sizin yeterli olacaktır zaten en son attğım laptop gayet güçlü bir bilgisayar endişenlenmenize gerek yok.

Laptoplarda 1-2 ms olmuyor bu bütçelerde.

Üstte arkadaşın attığı laptoplar da 9-25 ms.
İncelediğim diğer modellerde 3ms yazanlar var ama testlerde daha fazla çıkıyor tabiki, kısaca bu rog g16'nın 7ms olması problem çıkartır mı? Cahilliğini mahzur görün lütfen.. ):

İncelediğim diğer modellerde 3ms yazanlar var ama testlerde daha fazla çıkıyor tabiki, kısaca bu rog g16'nın 7ms olması problem çıkartır mı? Cahilliğini mahzur görün lütfen.. ):
Çıkartmaz, çıkartsa giriş seviye laptop diye bir şey olmazdı. 25 hatta 46 ms laptoplar var.

İncelediğim diğer modellerde 3ms yazanlar var ama testlerde daha fazla çıkıyor tabii ki, kısaca bu ROG G16'nın 7ms olması problem çıkartır mı? Cahilliğini mahzur görün lütfen. ):

Ms cok takıntılıysanız Excalibur alabilirsiniz 144Hz 3 ms tepki suresine sahipler.

Ms cok takıntılıysanız Excalibur alabilirsiniz 144Hz 3 ms tepki suresine sahipler.

Ama ısınma problemleri fazla olan PC'ler bunları göz önünde bulundurmanı öneririm.

Geri
Yukarı