40.000 TL 3D yazıcı önerisi

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bu bütçe içerisinde hızlı ve sinir bozan sorunlarla uğraştırmayacak, kaliteli ve Mcu'su güçlü bir 3D yazıcıya ihtiyacım var. Kapalı olursa daha iyi olur çünkü abs basma planlarım var.

@Siyah Martı

Bambulab A1 ve P1S arasında kaldım. Bu bütçede önerebileceğin başka bir makine var mıdır? Bu iki modelden hangisi dersin?

Son düzenleme:
Seçimini kolaylaştırayım, A1 geri çağrılmıştı tabla kablosu yangın riski oluşturduğu için.

Sorunsuz printer ..😁 Merak ettiğin ürünlerin Reddit sayfalarına bakabilirsin, dert babaları orada.

N4 Plus'a Bambu hotendi de takılabiliyor, ray kitleri de vardı sanırım. Onunla da devam etmek istersin belki.

Doların seyrini göz ardı edersek, bu senenin yeni modelleri ne olacak diye de beklenebilir.

Seçimini kolaylaştırayım, A1 geri çağrılmıştı tabla kablosu yangın riski oluşturduğu için.

Sorunsuz printer ..😁 Merak ettiğin ürünlerin Reddit sayfalarına bakabilirsin, dert babaları orada.

N4 Plus'a Bambu hotendi de takılabiliyor, ray kitleri de vardı sanırım. Onunla da devam etmek istersin belki.

Doların seyrini göz ardı edersek, bu senenin yeni modelleri ne olacak diye de beklenebilir.

Hocam geri çağırıldığına göre düzeltilmiştir diye düşünüyorum. Düzeltilmiş midir?

Hocam bu arada Reddit'e baktım ama Bambulab'in çok sorunu yok gibi duruyor. Doğru muyum?

Geri
Yukarı