40.000 TL gaming laptop önerisi

canvyni

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda bir laptop alabilirim bunun için önerilerde bulunabilir misiniz? Ayrıca markaları da söylerseniz bu marka şu şekilde diğer marka bu şekilde diye, nedeninin belirterek hangisi daha avantajlı gibi bilgiler verirseniz sevinirim. Oyun ağırlıklı kullanacağım. Bütçe net değil ama şimdilik 20.000TL-40.000TL arası diyebiliriz.

Acer cihazlar şu anda f/p cihazlar. Kasa kalitesi vepanel olarak başarılı. Özellikle Nitro 16 soğutma konusunda da bütçesindeki cihazlardan önde.

Mesela ne kadar? 30k olursa

Ne kadar mesela hocam bir aralık belirtir misiniz?
Mesela ne kadar? 30k olursa
Aslında bende tam olarak bilmiyorum kafamda Monster tulpar t5 v23.3.2 var fiyat ve parçaları düşünerek ama emin de değilim. Özellikleri şu şekilde i5 12450h İşlemci 4060 ekran kartı 1tb m2 32gb dd4 ram indirimle 31.800 şu an. Çok fazla bu şekilde yok sanırım ama bu civarlarda ya da çok az bi farkla daha iyi şeyler önerebilirseniz iyi olur çünkü sanırım İşlemci darboğaz oluyor biraz. Ayrıca Monster laptoplarda plastik kasa ve ısınmasının fazla olduğunu okudum forumlarda.

Aslında bende tam olarak bilmiyorum kafamda Monster tulpar t5 v23.3.2 var fiyat ve parçaları düşünerek ama emin de değilim. Özellikleri şu şekilde i5 12450h İşlemci 4060 ekran kartı 1tb m2 32gb dd4 ram indirimle 31.800 şu an. Çok fazla bu şekilde yok sanırım ama buu civarlarda ya da çok az bi farkla daha iyi şeyler önerebilirseniz iyi olur çünkü sanırım İşlemci darboğaz oluyor biraz.

Bu alınabilir biraz artarsa. Darboğaz sıkıntısı olmaz.

Sanırım Tulpar olarak bu cihazdan bahsediyorsunuz. Ben maalesef detaylı inceleme fırsatı bulamadım üni sınavıma 1 ay kalmasından dolayı.

@Artoria Pendragon hocam yardımcı olacaktır cihaz bilgilendirmesi ve alınır olup olmamasıyla alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı