40.000 TL iPhone XR'dan geçmek için telefon önerisi

Bütçe
40000
Evet aradaki fiyat farkını karşılayan özellik farkı olduğunu düşünmüyorum.

Cihazınız hayırlı olsun.
Özellik konusunda haklısınız. Ben güncelleme desteği ve tasarımındaki ufak değişiklik için tercihimi S24'ten yana kullandım. Tabi işlemci olarak da 8 Gen 2'den bir nebze daha iyi.

Sebebi fiyattan mıdır?

Samsung Galaxy S24 sipariş verdim arkadaşlar.
Siparişimi S24 Plus olarak değiştirdim.

Son düzenleme:
Özellik konusunda haklısınız. Ben güncelleme desteği ve tasarımındaki ufak değişiklik için tercihimi S24'ten yana kullandım. Tabii işlemci olarak da 8 gen 2'den bir nebze daha iyi.

Siparişimi S24 Plus olarak değiştirdim.

Neden Plus modeli bir de kullandıktan sonra kullanıcı deneyiminizi aktarir misiniz? iPhone 13'e geçmeme sebebiniz nedir?

Neden Plus modeli bir de kullandıktan sonra kullanıcı deneyiminizi aktarir misiniz? iPhone 13'e geçmeme sebebiniz nedir?
S24'ü iptal edip neden S24 Plus'ı seçtiğimi soruyorsanız:
-Daha fazla Ram
-Daha büyük ekran
-Daha yüksek çözünürlük
-Daha büyük pil
-Daha hızlı şarj 45W
-Depolama biçimi 4.0

iPhone 13 almama sebebim:
-Zaten iPhone XR kullanıyorum, 2021 yılı çıkmış bir iPhone modeline para vermek istemedim.

-Çentik olayından çok sıkıldım ve yeni modellerdeki dinamik adayı dahi sevmedim.

-Bilgisayara bağlanıp dosyalarında rahatça düzenleme yapamamak da beni çok yordu.

-Bu telefonun satıldığı fiyatlarda daha güncel bir telefon alabiliyor olmak da tercihimde etkili oldu.

-Apple ekosistemi de kurmadığım için beni cezbeden bir şeyi kalmadı.

-Ekranı 60Hz

-Artık yeni bir deneyim olsun da istedim.

S24'ü iptal edip neden S24 Plus'ı seçtiğimi soruyorsanız:
-Daha fazla RAM.
-Daha büyük ekran.
-Daha yüksek çözünürlük.
-Daha büyük pil.
-Daha hızlı şarj 45W.
-Depolama biçimi 4.0

iPhone 13 almama sebebim:
-Zaten iPhone XR kullanıyorum, 2021 yılı çıkmış bir iPhone modeline para vermek istemedim.

-Çentik olayından çok sıkıldım ve yeni modellerdeki dinamik adayı dahi sevmedim.

-Bilgisayara bağlanıp dosyalarında rahatça düzenleme yapamamak da beni çok yordu.

-Bu telefonun satıldığı fiyatlarda daha güncel bir telefon alabiliyor olmak da tercihimde etkili oldu.

-Apple ekosistemi de kurmadığım için beni cezbeden bir şeyi kalmadı.

-Ekranı 60Hz.

-Artık yeni bir deneyim olsun da istedim.

Bende aynı şekilde 23 ya da 24 almak istiyorum ama 13 kafamı çok karıştırıyor bir de 24 alırsam da Exynos tereddüt'de birakiyor beni. Şu an kullandığım tefonda S20FE Snapdragon modeli.

Bende aynı şekilde 23 ya da 24 almak istiyorum ama 13 kafamı çok karıştırıyor bir de 24 alırsam da Exynos tereddüt'de birakiyor beni. Şu an kullandığım tefonda S20FE Snapdragon modeli.
Daha önce Exynos deneyimim olmadı ancak internetten okuduğum kadarıyla S24'e kadar ısınma, pil ve performans sorunlarıyla hep karşılaşmışlar. E2400 için şu an testler ve yorumlar çok iyi. Konumlandıracak olursak Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin üstünde, 8 Gen 3 işlemcinin altında diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı