iPhone vs Android telefon

SüperX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefon alacağım fakat iPhone ve Android arasında kaldım. Uzun süre güncelleme veren ve oyunlarda akıcı oynatan bir marka lazım. Hangisini tavsiye ederseniz dostlarım?

Telefon alacağım fakat iPhone ve Android arasında kaldım. Uzun süre güncelleme veren ve oyunlarda akıcı oynatan bir marka lazım. Hangisini tavsiye ederseniz dostlarım?

Genellikle iOS, Android'e göre daha hızlı olduğu için oyunlarda rahat edersiniz ama IPhone'un bazı modellerinin batarya kapasitesi aşırı az. Örneğin SE 2020, 1821 mAh bataryası olduğu için çok çabuk bitiyor şarjı. Kendim 5300MAh'lık telefon kullanıyorum ilk aldığım zamanlarda çok kullanmazsam 2 gün gidiyordu. :D

Benim de ikilemde kaldığım bir vs bu. Varsa tavsiye alırım ben de...

2 Android akıllı telefonum oldu ve ikisini de 5-6'şar yıl kullandım. Oyun oynamadan (satranç, zeka o yunları vs hariç) sosyal medya, internet ve müzik için genelde kullanıyorum. Temiz kullanırım elektroniklerimi, çizik dahi olmaz neredeyse.

Telefonu fazla kurcalamıyor oluşum yüzünden daha sade olan iPhone'a mı yönelsem diyorum. Bir yandan da mod uygulama olsun, Free applar olsun Android'deki özgürlüğümden memnunum. 2-3.5 k bütçe ile tavsiye bekliyorum ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı