40.000 TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Rinn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 1B
Ryzen 7 -7840 HS ile kapışır bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada inceleme mevcut fakat aynı şartlar altında yapılıyorsa bütün incelemeler gayet iyi.

Teşekkürler fan hızı ayarlayamama kötüymüş. Abartı bir fan sesi yoksa çok da muhim değil aslında.

Teşekkürler.

Teşekkürler. Tasarımını falanda beğeniyorum aslında. Dediğiniz gibi şartlar aynıysa performans olarak öyle. Yıllardır Intel kullanmışlığımıza bağlıyorum Ryzen titizliğini 😀. Fiyatlar her geçen gün artıyor, bir karar verebilsem direk alacağım. Geçen gün incelemek için gitmiştim fiyatlar 2 gün önce değişmiş tekrar artar mı dediğimde her an artabilir diyorlar. Sanırım ASUS ve HP arasındayım. Yukarıda arkadaşlar Dell ve Acer içinde yorumda bulunmuştu ama nedense bir türlü aklıma yatmadı.

Sizce bu laptop nasıl arkadaşlar darboğaz yapar mı acaba?

O laptop yerine 5 k daha bütçe varsa ekleyip bunu al bence
5 k farka bayağı değer.

O laptop yerine 5 k daha bütçe varsa ekleyip bunu al bence
5 k farka bayağı değer.
Buda iyiymiş aslında. Teknosada var gözüküyor. Bi bakayım tekrar teşekkürler.

Kullanım amacım genel olarak Visual Studio, Unity, Unreal Engine, Chrome Engine vs. olacak. İşlemci olarak Intel mi AMD mi daha iyi olur bilemiyorum. Aynı şekilde RTX 4050 - 4060 arasındada çok fark var mı bilmiyorum. Genel olarak gördüğüm kadarıyla i5 çok fazla var piyasada. Bir süre sonra kasa toplayacağım o yüzden bu bütçenin yeterli olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan veya önerebilecek biri varsa yardımcı olursa sevinirim.

Baktığım bazı PC'ler: Asus Tuf Gaming A15 7.Nesil Ryzen 7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Tuf Gaming A15 7.Nesil Ryzen 7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Hp Victus 13.Nesil Core i5 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, Hp Victus modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
HP Victus/ Corei5-13500H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/ RTX4050/ 15.6''/ W11/ Laptop 7P8M4EA
HP Omen/Core i5-13420H/16GB RAM/512GB SSD/RTX4050/16.1''/W11/Laptop 849T1EA
HP Victus/ Core i5 13500H Ä°Ålemci/ 16GB Ram/ 512GB SSD/ 15.6"/ RTX4050/ W11/ Laptop Mika GümüÅ 7N9T3EA

Bunlar dışında öneriniz veya fikriniz varsa sevinirim. Mümkünse MediaMarkt veya vatan da olursa daha iyi olur.

Kardo ASUS'ya da Gigabyte dışında almanı önermem aslında genel olarak Windows laptop almanı önermem MacBook daha verimlidir bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı