40.000 TL Sistem Tavsiyesi

Bütçe
40.000 TL
2X:
42700TL tutuyor.

Bu sistemi toplayabilirsin bütçeyi 2700TL aşabilirsen.

sizce bu sistem uygun mudur, gözünüze çarpan ekstra pahalı bir ürün var mı? psu konusunda karasız kaldım önerebileceğiniz bir şey olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• 1663569642821.png
    1663569642821.png
    188,1 KB · Görüntüleme: 23
Sizce bu sistem uygun mudur, gözünüze çarpan ekstra pahalı bir ürün var mı? PSU konusunda karasız kaldım önerebileceğiniz bir şey olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

46 bine daha iyi sistem toplanabilir aslında fakat gözüme çarpan şey, neden extra kasa fanı alma gereği duydun? Kasanın içinde dahili fanlar yok mu zaten?

46 bine daha iyi sistem toplanabilir aslında fakat gözüme çarpan şey, neden extra kasa fanı alma gereği duydun? Kasanın içinde dahili fanlar yok mu zaten?
kasa fanı varsa almam tabi :) açıklamalara baktım göremedim ondan ekledim. daha iyi toplanabilir derken neyi değiştirebilirim?

kasa fanı varsa almam tabi :) açıklamalara baktım göremedim ondan ekledim. daha iyi toplanabilir derken neyi değiştirebilirim?
şöyle söyleyim , ben de şu sıralar 45-50 bin tl arası sistem topluyorum. O yüzden bu fiyat aralığında 3080 ti hatta 3090 ekran kartlı sistemler toplanabiliyor. 3070 ti az kaçmış bu fiyata. O yüzden dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı