40.000 TL sistem ve monitör önerisi

Bütçe
40.000
Geçenlerde konu açmıştım ama bütçemi yükselttim. Monitör ile beraber bir sistem almak istiyorum.
Keşke dün yazsaydınız. 4070ti hazır kasa vardı 36k'tl ye 4k da monitör alırdınız. Şimdilik bunları öneriyorum.

37kTL yaptı. 3k ile de klavye mouse kulaklık mousepad alırsınız mis gibi.

Keşke dün yazsaydınız. 4070ti hazır kasa vardı 36k'tl ye 4k da monitör alırdınız. Şimdilik bunları öneriyorum.

Dostum hatta özelleştirme kısmında SSD'yi 1 tb yapın. 500 gb yetmiyor bence. Ve en kısa sürede almalısınız. Zam gelebilir yarın bile gelir. Şuan sipariş verin.

Aldın mı?
Geçenlerde konu açmıştım ama bütçemi yükselttim. Monitör ile beraber bir sistem almak istiyorum.

Son düzenleme:
Keşke dün yazsaydınız. 4070 Ti hazır kasa vardı 36k'TL'ye 4K da monitör alırdınız. Şimdilik bunları öneriyorum.

37ktl yaptı. 3K ile de klavye mouse kulaklık mouse pad alırsınız mis gibi.

Dostum hatta özelleştirme kısmında SSD'yi 1 TB yapın. 500 GB yetmiyor bence. Ve en kısa sürede almalısınız. Zam gelebilir yarın bile gelir. Şu an sipariş verin.

Aldın mı?

Aldım da monitör kaldı.

Az daha eklersen 2K monitör alabilirsin.

Dostum hatta özelleştirme kısmında SSD'yi 1 tb yapın. 500 gb yetmiyor bence. Ve en kısa sürede almalısınız. Zam gelebilir yarın bile gelir. Şuan sipariş verin.

Aldın mı?
Hocam 36k’ya bahsettiğin sistem nerede satıldı? Merak ettim hiç görmedim

Geri
Yukarı