40.000 TL telefon almak mantıklı mı?

Bütçe
40000

DelPiero10

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ecz.Teknikeri
Arkadaşlar merhaba, eşime hediye alacağım hiç iPhone kullanmadı o nedenle iPhone ilk tercihim. 14 Pro 128 GB veya 256 GB almayı düşünüyorum. Ama taksitli nereden alabilirim bilmiyorum. :) aklımda S22 ultrada var. Kamera çok önemli. Sizce hangisini almak mantıklı şu zamanda? Farklı model tavsiyesine açığım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bence verilmez. Ama kişinin tercihi. Benim bakış açım arıyo mu arıyo :D

Arkadaşlar merhaba, eşime hediye alacağım hiç iPhone kullanmadı o nedenle iPhone ilk tercihim. 14 Pro 128 GB veya 256 GB almayı düşünüyorum. Ama taksitli nereden alabilirim bilmiyorum. :) aklımda S22 ultrada var. Kamera çok önemli. Sizce hangisini almak mantıklı şu zamanda? Farklı model tavsiyesine açığım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

13 Pro Max'ya da 14 Pro 128 alabilirsiniz çok güzel ikilidir. Samsung alıp kanser olacağıma 40 bin verir hem adam akıllı telefonum olur hem de değeri kolay düşmeyen mis gibi kalitede bir telim olmuş olur. Samsung sizi fazla götürmez ama günümüzde hala 6S bile kullanan bir sürü insan var siz düşünün gerisini. Onu da geçtim telefonu satarken neredeyse yine aynı fiyatına yakın fiyattan satıp üst modele geçebilirsiniz sürekli. Bence alın derim.

S20 veya iPhone 11/12 alabilirsiniz kamera, performans, hafıza vb. İkisinde de gayet güzel. Asıl soruya (40.000TL telefon mantıklı mı?) sorusuna cevap verecek olursak mantıksız 40.000 TL telefon'mu olur?

O bütçede zaten alabileceğin telefonlar kısıtlı o ikisinden birini almalısın illa lüks işi bir şey istiyorsan. Ama açıkçası benim tercihim Samsung'dan olurdu iPhone'un kötü olmasından değil de iPhone şu aralar çok çoğaldı herkesin elinde var bir havası kalmadı gibi iPhone'un Samsung'un bence ayrı bir havası olur.

Gelir durumun iyiyse, yaşantını etkilemeyecekse, taksitlerini öderken sosyal hayatından feragat etmeyeceksen alınır 40 bine.

Yeni konular

Geri
Yukarı