iPhone 14 vs Samsung S22 Ultra

Zaten bir hata değil. Parasını vermiş almış, doğal olarak da övmeye çalışıyor. Yoksa S22 Ultra güzel bir cihaz. Ama iPhone 14 ile karşılaştırması hata. Arkadaşın dediği şeyler de kullandığı cümleler de yanlış. Bunların doğrultusunda ben zaten bu cümleyi yazdım.

Övmeye çalışması yanlış da sizin görüşünüzü merak ettim neden iPhone 14 ile kıyaslanması mi yanlış olarak dusunuyorsunuz sonuçta piyasada bu iki cihaz son dönemlerde çok kiyaslaniyor.

Hocam bir tarafta Ultra modeli var, diğer tarafta da düz model var. Tabii ki kıyaslanamaz.
Haklısınız. Fiyata göre kıyaslamak doğru değil. O zaman AMD her koşulda NVIDIA'dan daha iyi görünürdü. Sonuçta 1 milyon liralık jip ile 1 milyon liralık sedanı kıyaslayamayız. Elmayla armudu karıştırmamak lazım.

Övmeye çalışması yanlış da sizin görüşünüzü merak ettim neden iPhone 14 ile kıyaslanması mi yanlış olarak dusunuyorsunuz sonuçta piyasada bu iki cihaz son dönemlerde çok kiyaslaniyor.

iPhone 14 baz model, S22 serisinin baz modelide hâliyle S22, konu sahibi S22 serisinin en üst seviye telefonu ile iPhone 14 modellerinin baz modeliyle kiyaslamis, bu yüzden kıyaslanamaz ama bu S22 Ultra'nın 14 modelinden çok daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Haklısınız. Fiyata göre kıyaslamak doğru değil. O zaman AMD her koşulda NVIDIA'dan daha iyi görünürdü. Sonuçta 1 milyon liralık jip ile 1 milyon liralık sedanı kıyaslayamayız. Elmayla armudu karıştırmamak lazım.
Android ile de iOS'u kıyaslamak da bana göre yanlış. Bu bir tercih meselesi. Bazı konular da Android, diğer konularda da iOS Önde.

Android ile de iOS'u kıyaslamak da bana göre yanlış. Bu bir tercih meselesi. Bazı konular da Android, diğer konularda da iOS Önde.
Yani biri binlerce farklı sistem kombinasyonunda çalışıyor. Windows gibi. Diğeri 5-6 kombinasyonda. Başarılı bile aslında Android. Bu iOS'un daha iyi optimize olduğu gerçeğini değiştirmez. Daha kolay optimize edilebileceği gerçeğini değiştirmeyeceği gibi.

Geri
Yukarı