40.000 TL'ye bilgisayar toplama önerisi

Bütçe
30.000-40.000

Buğraw1q

Femtopat
Daha fazla  
PC toplama hakkında çok bilgim yok. Şu an PC var, ama eskisi gibi performans vermiyor. Hikayeli oyunlarda yüksek FPS alabilecek bir şey istiyorum. Önerisi olan var mı?

Rezalet sistem. 40K bütçe ile DDR4 sistem alınmaz. PSU desen Allah'a emanet. SSD çöpün önde gideni.

Dostum anlamıyorsan saçma sapan öneri yapma. 40 bin lira para harcayacak adam, senin bilgisizliğin yüzünden parası çöpe gidecek.
PSU'yu görmedim bile hocam. Yazık günah 40K'lık sistem emanet edeceğiz be.

Rezalet sistem. 40K bütçe ile DDR4 sistem alınmaz. PSU desen Allah'a emanet. SSD çöpün önde gideni.

Dostum anlamıyorsan saçma sapan öneri yapma. 40 bin lira para harcayacak adam, senin bilgisizliğin yüzünden parası çöpe gidecek.

Eğer sadece beni dinlerse sizin yorumunuzu bilmeden direkt okumadan alıyorsa zaten onun aptallığı olur. Ben sadece fikrimi belirttim. Çok biliyorsan arkadaşa yardımcı ol güzel uzun ömürlü sistem topla.

Çok biliyorsan arkadaşa yardımcı ol güzel uzun ömürlü sistem topla.
Çok biliyorum gibi bir iddiam yok. Konu sahibine de sistem önerdim. Önerdiğim sistem de uzun ömürlü. Beğenmediysen parça parça da toplayabilirim.

Ortada 40.000 TL bir bütçe var ve sen bilgin olmayan şeye fikrini belirttiğin için konu sahibi senin fikrine uysa parasını çöpe atmış olacak. Sorumlusu da sen olacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı