40.000 TL'ye her şey dahil toplanan sistem nasıldır?

Bütçe
Toplam 40000
Size artan 9K TL'ye yapabileceğim en iyi öneri bunlar olur.

Klavye ve mouse Amazon Prime üyeliği ile satın alın. 40.200 gibi bir şey tutuyor olması lazım. Kulaklık Sepette 1300 TL.
Fifine h6 diye bir kulaklık gördüm fiyat performans olarak iyi deniyor bilgin var mı?

Kasa https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...&utm_medium=youtube&utm_campaign=pch-venom-v6 (30.998,88)
Monitör MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA (4.299)
Mouse RAZER BASILISK V3 X HYPERSPEED WIRELESS GAMING MOUSE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (1.599)
Klavye STEELSERIES APEX PRO MINI Wireless Mekanik Gaming Klavye - UK Layout fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (3.999)
Kulaklık CORSAIR HS55 Surround USB Dolby Audio 7.1 Surround Siyah Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA (1.299)

Tüm sistem olarak bunları sayarsak toplam 42.184,88 oluyor. Gayet güzel oldu gibi, ekleyeceğiniz başka bir şeyler ya da vereceğiniz bilgiler var mıdır?
Aynı fiyatta HS80 var. 2300TL.

O model hakkında bilgim yok ben HS80 tercih ederdim yerine.

İki ürünü de sevdim teşekkürler. Ek olarak bilgin varsa uygun bir kol ve mouse padde almak istiyorum, klavyeyi de kaplayacak bir mouse pad.

Yeni bir hesap açarak da bu kolu satın alabilirsin.

Çok güzel bir koldur.

Yeni bir hesap açarak da bu kolu satın alabilirsin.

Çok güzel bir koldur.
Her şeyi uyguna tamamladım, teşekkürler. Benimle aynı şeyi düşünen arkadaşlarda alabilirler, alınca yeniden değerlendirme yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı